akulevne.cz

GARDENA NatureCut ruční nůžky na živý plot

Tento kvalitní a levný kus GARDENA NatureCut ruční nůžky na živý od výrobce se zárukou kvality GARDENA jednoduše pořídíte na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Levně za 694 Kč. EAN: 4078500049078
GARDENA NatureCut ruční nůžky
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
694
Popis produktu

Vyvážené mechanické nůžky na živý plot Gardena NatureCut jsou okamžitě rozpoznatelné podle dvou dřevěných rukojetí. Rukojeti nůžek NarureCut jsou vyrobeny ze 100% FSC-certifikovaného dřeva a vyzařují rustikální kouzlo, které jasně odlišuje od jiných nůžek na živý plot. Dřevěné rukojeti ErgoTec jsou kulaté, symetrické a ergonomicky tvarované – takže nůžky se při střihu vždy pohodlně drží. Střih jednotlivých silnějších větví navíc ulehčuje integrovaný odřezávač větví.

Vlnitý výbrus nožů

Nože nůžek na živý plot NatureCut mají vlnitý výbrus, který zaručuje vysokou účinnost zejména při stříhání velkých ploch. Vlnitý výbrus navíc udržuje stříhaný materiál v oblasti střihu nůžek a zabraňuje jeho vyklouznutí.

Rukojeť ErgoTec

Nůžky na živý plot NatureCut se vyznačují držadly ErgoTec. Dřevěné rukojeti mají kulatý, vyvážený a ergonomický tvar, takže nůžky dokonale sedí v rukou a nevyklouzávají.

Ochrana rukou

Pracovní úhel nůžek NatureCut je 20°. Znamená to, že se ruce při stříhání nikdy nedotýkají živého plotu a že jste při každém střihu v bezpečí před poškrábáním a drobnými zraněními.

Měkké nárazníky

Nůžky NatureCut jsou vybaveny měkkými nárazníky, které zajišťují dobré odpružení a snižují namáhání kloubů obsluhy.

Nepřilnavý povrch

Nože jsou opatřeny nepřilnavým povlakem, který snižuje tření, zajišťuje snadné čištění a chrání nůžky před korozí.

Ekologická výroba

Dřevěné rukojeti nůžek NatureCut jsou certifikovány 100% FSC. Znamená to, že se používá pouze dřevo z udržitelných lesů, které jsou obhospodařovány podle vysokých environmentálních a etických standardů.