akulevne.cz

GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem)

Tento kvalitní produkt GARDENA vějířové hrábě XXL Vario od dodavatele s dlouholetou historií GARDENA je dostupný tady teď skutečně levně! Akční ceny od 732 Kč.
EAN: 4078500310703
GARDENA vějířové hrábě XXL
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
732

Díky mimořádné pracovní šířce 77 cm jsou vějířové hrábě XXL Vario z řady Gardena Combisystem (3107-20) optimální pro rozsáhlé a časově nenáročné hrabání listí, odřezků trávy, materiálu po provzdušňování a dalšího zahradního odpadu. Vějířové hrábě lze také snadno rozdělit na dvě části a využít pro pohodlný sběr shrabaného materiálu. Vějířové hrábě XXL vario jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a lze je nasadit na všechny násady z řady Combisystem.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Pevný a stabilní materiál

Plastové vějířové hrábě XXL Vario jsou vyrobeny z kvalitního plastu a mají integrovanou hliníkovou trubku pro větší stabilitu.

Možnost rozdělení na dvě části

Vějířové hrábě lze snadno rozdělit na dvě části pro pohodlný sběr shrabaného materiálu nebo pro nenáročné skladování.