akulevne.cz

GARDENA kypřič trávníku (Combisystem)

Kvalitní produkt GARDENA kypřič trávníku (Combisystem) od známého dodavatele GARDENA snadno můžete najít momentálně na webu za super peníze. Teď za akční cenu 1 701 Kč.
EAN: 4078500339506
GARDENA kypřič trávníku
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 701

Kypřič trávníku z řady Gardena Combisystem (3395-20) slouží k odstraňování mechu, travní plsti a plevele a zlepšuje absorpci vzduchu, vody a živin do trávníku. Speciální nože kypřiče Gardena s kluzným hřbetem ze speciálně kalené a pozinkované vysokojakostní nerezové oceli pronikají do trávníku (do hloubky několika milimetrů) a odstraňují nežádoucí travní plsť a odumřelou trávu. Celkovou práci usnadňují robustní kola se speciálním vzorkem a nosnou osou.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Efektivní provzdušnění trávníku

Speciální hroty z vysoce jakostní nerezové pružinové oceli pronikají do trávníku (do hloubky několika mm) a účinně a trvale odstraňují mech a travní plsť. Trávník je pak viditelně revitalizován díky vylepšené schopnosti absorbovat vzduch, vodu a živiny.