akulevne.cz

GARDENA škrabka na led Combisystem (3250-20)

Výjimečný produkt GARDENA škrabka na led Combisystem s pečetí kvality od značky GARDENA můžete najít ještě dnes za super peníze! Nyní za 310 Kč.
EAN: 4078500325004
GARDENA škrabka na led
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
310

Škrabka na led Gardena 15 Combisystem (3250-20) je specialistou na rychlé odstraňování odstraňování náledí, ušlapaného sněhu nebo přilepených nečistot. Pevný a vyměnitelný list z pružinové oceli snadno a účinně eliminuje nebezpečí uklouznutí na ledu nebo na zaschlých nečistotách jako jsou zbytky dehtu nebo půdy. Pro škrabku 15 je možné použít všechny násady GARDENA combisystem s délkou 130 nebo 150 cm a to v závislosti na tělesné výšce uživatele.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Pro škrabku na led Gardena 15 jsou doporučené násady s délkou 130 a 150 cm – v závislosti na tělesné výšce obsluhy.

Rychlé a bezpečné odstraňování ledu

Se šířkou 15 cm je Combisystem škrabka na led správným nářadím pro odstraňování náledí nebo ušlapaného sněhu. Vhodná je navíc také k odstraňování přilepeným nečistot během roku.