Pojistkový adaptér pro pojistky micro, 32 V 3 – 30 A – SATRA

Pojistkový adaptér pro pojistky micro, 32 V 3 - 30 A - SATRA od předního výrobce SATRA pohodlně získáte zrovna za příznivou cenu.... více informací »
Pojistkový adaptér pro pojistky micro
Značka: SATRA
58 Kč
Ověřit dostupnost
Pojistkový adaptér pro pojistky micro, 32 V 3 - 30 A - SATRA od předního výrobce SATRA pohodlně získáte zrovna za příznivou cenu....

Pojistkový adaptér pro pojistky micro, 32 V 3 – 30 A – SATRA od předního výrobce SATRA pohodlně získáte zrovna za příznivou cenu. Pojistkové pouzdro s odbočkou, tzv. adaptér, pro autopojistky mikro – SATRA S-MFHUrčeno pro max. napětí 32 V, proudový rozsah 3 – 30 A.Používá se např. při instalaci kamer do auta, handsfree setů, pevné kabeláže pro GPS navigaci, centrálního zamykání apod. – umožňuje jejich napojení do elektroinstalace auta bez nutnosti řezání, pájení či jiných zásahů. Rozdvojuje jednu pojistku na dvě a zajišťuje individuální ochranu každého z obvodů.Původní pojistka je umístěna do pouzdra a jistí stávající obvod, odbočovací vodič se samostatným jištěním chrání nově instalované zařízení.

Zlevněný produkt Pojistkový adaptér pro pojistky micro, 32 V 3 - 30 A - SATRA od známého dodavatele SATRA lze nakoupit právě teď v naší nabídce skutečně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 58 Kč.