Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů – SATRA

Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů - SATRA od skvělého a známého výrobce SATRA najdete zrovna dnes skutečně levně.... více informací »
Pojistková skříň na nožové pojistky
Značka: SATRA
257 Kč
Ověřit dostupnost
Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů - SATRA od skvělého a známého výrobce SATRA najdete zrovna dnes skutečně levně....

Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů – SATRA od skvělého a známého výrobce SATRA najdete zrovna dnes skutečně levně. Skříňka – pouzdro na ploché nožové autopojistky, s 8 úchyty (sloty), průhledný kryt – SATRA S-8SFH Pojistková skříňka pro montáž do elektroinstalace vozidel se šesti místy. Snadná kontrola pojistek díky průhledným překrytům – při prohlížení není třeba jejich demontáže, v případě výměny stačí odstranit kryt jen nad spálenou pojistkou (pokud není více vadných kusů v obou částech). Víka se snadno a rychle zajišťují pomocí šroubu.Montáž do auta přišroubováním, není třeba nic lepit.

Výjimečný produkt Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů - SATRA s pečetí kvality od značky SATRA snadno seženete v aktuální nabídce za výborné peníze! Zrovna teď v akci za 257 Kč.