Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 – 30 A – SATRA

Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 - 30 A - SATRA od značky se skvělou pověstí SATRA jde koupit u nás teď za... více informací »
Pojistkový adaptér pro pojistky micro2
Značka: SATRA
63 Kč
Ověřit dostupnost
Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 - 30 A - SATRA od značky se skvělou pověstí SATRA jde koupit u nás teď za...

Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 – 30 A – SATRA od značky se skvělou pověstí SATRA jde koupit u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Pojistkové pouzdro s odbočkou, tzv. adaptér, pro autopojistky mikro 2, – SATRA S-M2FHUrčeno pro max. napětí 32 V, proudový rozsah 3 – 30 A.Používá se např. při instalaci kamer do auta, handsfree setů, pevné kabeláže pro GPS navigaci, centrálního zamykání apod. – umožňuje jejich napojení do elektroinstalace auta bez nutnosti řezání, pájení či jiných zásahů. Rozdvojuje jednu pojistku na dvě a zajišťuje individuální ochranu každého z obvodů.Původní pojistka je umístěna do pouzdra a jistí stávající obvod, odbočovací vodič se samostatným jištěním chrání nově instalované zařízení.Vhodné pro nejnovější vozidla od roku výroby cca 2017 s mikro pojistkami.

Tento akční a ve slevě kousek Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 - 30 A - SATRA od kvalitní značky SATRA lze sehnat zde teď za parádní cenu. Levně za 63 Kč.