akulevne.cz

GARDENA Ergoline Alu 130 násada Combisystem

Velmi prodávaný produkt GARDENA Ergoline Alu 130 násada od skvělého a známého výrobce GARDENA snadno získáte právě nyní se slevou! Cena od 493 Kč.
EAN: 4078500373401
GARDENA Ergoline Alu 130
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
493

Hliníková násada Gardena Ergoline Alu 130 o délce 130 cm z řady Combisystem je určena k víceúčelovému použití a je vhodná pro všechny nástroje Combisystem. Násada má zahnuté držadlo, které zabraňuje prokluzování a vylepšuje polohu horní ruky vedoucí konec násady. Hliníkový materiál násady navíc umožňuje prodlouženou životnost a použití i v méně přívětivých podmínkách – vhodná násada pro hrabla na sníh z řady Combisystem.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Zahnutá rukojeť pro bezpečný úchop

Násada Ergoline Alu 130 je vzadu vybavená zahnutou rukojetí, která zabraňuje vyklouznutí násady z ruky obsluhy a zároveň zvyšuje optimální držení a polohy ruky. Drážkovaná povrchová úprava násady tak velice dobře sedí v ruce.

Hliníková násada Combisystem (130 cm)

Násada Gardena Ergoline Alu 130 je vyrobena z hliníku a je tak mimořádně lehká a pevná. Násada o délce 130 cm se hodí pro všechny nástroje systému combisystem a speciálně pro zimní shrnovače sněhu.