akulevne.cz

GARDENA EasyCut 420/45 nůžky na živý plot 45cm

Neodolatelný produkt GARDENA EasyCut 420/45 nůžky na živý plot s pečetí kvality od značky GARDENA pohodlně seženete momentálně na webu opravdu levně. Výhodně za cenu 1 982 Kč.
EAN: 4078500016568
GARDENA 9830-20 EasyCut 420/45 elektrické nůžky na
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 982

Elektrické nůžky na živý plot Gardena EasyCut 420/45 (9830-20) se snadnou manipulací a nízkou hmotností jsou skvělé pro střih menších živých plotů. S krátkou čepelí o délce 45 cm se s plotostřihem dá snadno manipulovat okolo keře. Nůžky EasyCut jsou navíc vybavené speciální ErgoTec rukojeti, která se hodí zejména pro řezání boků živého plotu. Optimalizovaná geometrie nožů také umožňuje efektivní, rychlý a čistý střih výhonků a tenkých větviček.

Vysoký stupeň bezpečnosti

Ochrana před nárazem na konci nože chrání uživatele při řezání v blízkosti země nebo podél domu a zahradních zídek. Odlehčení kabelu v tahu také zabraňuje nechtěnému odpojení kabelu během stříhání.

Optimální výsledky stříhání

Nože elektrického plotostřihu EasyCut pracující v opačném směru a to umožňuje rychlý a snadný střih s vynaložením malé síly a bez nepříjemných blokací nebo přerušení.

Pohodlná rukojeť ErgoTec

Plotostřih lze optimálně vést pomocí speciální ErgoTec rukojeti, která se hodí zejména při řezání boků živého plotu. Ergonomicky tvarovaná část rukojeti navíc umožňuje bezpečný úchop bez otlačenin.