akulevne.cz

GARDENA 12304-20 TeleCut ruční nůžky na plot

Tento zlevněný produkt GARDENA 12304-20 TeleCut ruční nůžky od známé společnosti GARDENA je k získání právě nyní za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 1 308 Kč.
EAN: 4078500049153
GARDENA 12304-20 TeleCut ruční nůžky
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 308

Ruční nůžky na živý plot Gardena TeleCut nabízejí jedinečnou funkci v podobě možnosti prodloužení rukojeti o 20 cm a zvýšit celkový dosah nůžek. S nůžkami TeleCut tak lze ostříhat i vzdálenější místa, aniž by bylo potřeba šplhat po žebříku. Kromě své skvělé funkčnosti zaujmou nůžky na živý plot TeleCut také svojí promyšlenou konstrukcí. Ergonomicky tvarované rukojeti ErgoTec poskytují dobrý úchop a integrované odpružení chrání klouby a ruce obsluhy před zbytečným namáháním.

Vlnitý výbrus nožů

Nože nůžek na živý plot TeleCut mají kvalitní vlnitý výbrus, který zaručuje vysokou účinnost zejména při stříhání velkých ploch. Vlnitý výbrus navíc udržuje stříhaný materiál v oblasti střihu nůžek a zabraňuje jeho vyklouznutí.

Prodloužitelná rukojeť

Někdy chybí jen pár centimetrů, aby se dostali na místo, které je za normálních okolností obtížné dosáhnutelné. Nůžky TeleCut pro tyto účely nabízí možnost prodloužení o 20 cm a umožnit ostříhat i vzdálenější místa, aniž byste museli šplhat po žebříku.

Rukojeť ErgoTec

Nůžky na živý plot TeleCut jsou vybaveny ergonomickou rukojetí ErgoTec. Kulatá a dobře vyvážená rukojeť umožňuje kvalitní a bezpečný úchop a zabraňuje vyklouznutí.

Měkké nárazníky

Nůžky TeleCut jsou vybaveny měkkými nárazníky, které zajišťují dobré odpružení a snižují namáhání kloubů obsluhy.

Nepřilnavý povrch

Nože jsou opatřeny nepřilnavým povlakem, který snižuje tření, zajišťuje snadné čištění a chrání nůžky před korozí.

Snížená hmotnost

Díky použití hliníkových rukojetí jsou nůžky TeleCut lehké a přitom odolné. To šetří energii obsluhy a navyšuje životnost.