akulevne.cz

GARDENA EasyCut ruční nůžky na živý plot

Hodně prodávaný produkt GARDENA EasyCut ruční nůžky na živý od společnosti se zárukou kvality GARDENA jednoduše získáte ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 883 Kč.
EAN: 4078500049092
GARDENA EasyCut ruční nůžky na
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
883

Mechanické nůžky na živý plot Gardena EasyCut s kulatou a dobře vyváženou rukojetí ErgoTec a čepelí s vlnitým výbrusem pro maximálně pohodlnou a efektivní práci, ať už při prořezávání živých plotů, stříhání olistěných výhonků nebo větví.

Vlnitý výbrus nožů

Nože nůžek na živý plot EasyCut mají kvalitní vlnitý výbrus, který zaručuje vysokou účinnost zejména při stříhání velkých ploch. Vlnitý výbrus navíc udržuje stříhaný materiál v oblasti střihu nůžek a zabraňuje jeho vyklouznutí.

Rukojeť ErgoTec

Nůžky na živý plot EasyCut jsou vybaveny ergonomickou rukojetí ErgoTec. Kulatá a dobře vyvážená rukojeť umožňuje kvalitní a bezpečný úchop a zabraňuje vyklouznutí.

Snížená hmotnost

Díky rukojetím z plastu vyztuženého vlákny mají tyto nůžky nízkou hmotnost. Šetří tak vaši sílu a energii a taktéž můžete s nůžkami pracovat déle, aniž byste se unavili.

Měkké nárazníky

Nůžky EasyCut jsou vybaveny měkkými nárazníky, které zajišťují dobré odpružení a snižují namáhání kloubů obsluhy.

Nepřilnavý povrch

Nože jsou opatřeny nepřilnavým povlakem, který snižuje tření, zajišťuje snadné čištění a chrání nůžky před korozí.

Výkonné a pevné

Nůžky na živý plot EasyCut jsou vybaveny robustními ocelovými noži, které zajišťují jejich dlouhou životnost. Díky odřezávači větví můžete snadno ustříhnout i jednotlivé silnější větve.