akulevne.cz

GARDENA RollUp S nástěnný naviják s hadici 11mm (15m)

Hodně povedený kousek GARDENA RollUp S nástěnný naviják s hadici 11mm od značky s dobrým jménem GARDENA máte možnost nakoupit právě teď za rozumné peníze. V akci od 3 093 Kč.
EAN: 4078500052085
GARDENA 18600-20 RollUp S nástěnný naviják s
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
3 093

Nástěnný naviják s hadicí Gardena RollUp S (18600-20) pomáhá udržovat zahradu uklizenou, uspořádanou a předcházet riziku nepříjemného zakopnutí o roztahanou hadici. Praktický box pro uskladnění hadice se jednoduše namontuje na stěnu domu a připojí se k vodovodnímu kohoutku pomocí spojovací hadice.

Perfektní skladování hadice

Díky nástěnnému boxu na hadici lze mít zahradní hadici jednoduše vždy po ruce. Postřikovače, sprchy a mycí kartáče lze navíc snadno zavěsit a uskladnit na nástěnném držáku.

Pro pohodlné zavlažování

Díky praktickému nástěnnému držáku lze box na hadici otočit o více než 180° lze zavlažovat každý kout zahrady a to bez zalamování hadice. Tomu napomáhá také integrovaná vodící cívka, která zajišťuje rovnoměrné navíjení hadice bez zalamování nebo uzlování.

Připraveno k okamžitému použití

Nástěnný samonavijecí box na hadici RollUp S je dodáváný s nástěnným držákem, zavlažovací hadicí, flexibilní připojovací hadicí, všemi potřebnými díly Original GARDENA systému a postřikovačem se dvěma různými možnostmi rozprašovacího paprsku.

Balení s RollUp S obsahuje

  • 1x zahradní hadice 15 m
  • 1x spojovací hadice
  • 1x nástěnný držák
  • 1x postřikovač