akulevne.cz

DeWALT DCF922 + kufr Tstak (solo verze) 1/2″ aku rázový utahovák – 406 Nm

Designový kousek DeWALT DCF922 + kufr Tstak (solo verze) 1/2" od populární značky DeWALT jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně stojí u nás 4 415 Kč.
EAN: 5035048743805
DeWALT DCF922 + kufr Tstak (solo verze) 1/2"
Ověřit dostupnost
Značka: Dewalt
4 415

Balení s DCF922NT obsahuje

  • 1x kufr Tstak II

Akumulátorový rázový utahovák DeWALT DCF922 s 1/2″ upínáním je malý a lehký stroj, který je schopen i přes svojí kompaktní velikost vyvinout až 406 Nm utahovacího momentu. To zajišťuje, že i ty velmi utažené šrouby lze odstranit s minimální námahou a to i ve velmi úzkých místech. Nářadí je na spodní části rukojeti vybavené také přehledným ovládacím panelem, jenž umožňuje nastavit specifický režim nářadí, regulovat otáčky a nebo zvolit jas LED světla podle daného prostředí. Nabízená varianta s označením DCF922NT je dodávaná bez akumulátoru a nabíječky v systémovém kufru typu Tstak.

Obratný specialista na spojovací prvky

Rázový utahovák DeWALT DCF922 XR má účinný bezuhlíkový motor a 1/2″ čtvercové upínací vřeteno s aretačním kolíkem pro rychlou výměnu nástrčných klíčů. Spínací spoušť utahováku je vybavená praktickou funkcí proměnné rychlosti, která poskytuje dobrou kontrolu nad všemi typy pracovních činností při povolování nebo utahování spojovacích prvků.

Tři stupně a funkce Precision Wrench

Pro maximální optimalizaci výkonu nářadí umožňuje na spodním ovládacím panelu přednastavit až tři úrovně výkonu a také zapnout funkci Precision Wrench – tato funkce při dotažení sníží rychlost a zabrání tak případnému poškození materiálu při nadměrnému utažení. Při zašroubování volného závitu stroj zastaví na 0,5 sekund a až následně začne dotahovat šroub.

Kompaktní konstrukce a LED světlo

S hmotností pouze 1,1 kilogramů si tento model rázového utahováku uchovává dostatečný výkon a současně je dostatečně kompaktní, aby umožňoval kvalitní přístup do omezených prostor. Na přední části je navíc vybaven 3bodovým LED světlem, u kterého lze na spodním panelu nastavit intezitu svícení podle prostředí a typu práce.

DCF922NT = holá verze s kufrem

Nabízená varianta je dodávaná v takzvané holé verzi, což znamená, že balení obsahuje pouze základní stroj bez akumulátoru a nabíječky. V porovnání se základní verzi „N“ je verze „NT“ dodávaná navíc také se systémovým kufrem Tstak.

Prodloužení záruky až 36 měsíců

Výrobce DeWALT nabízí při zakoupení svého elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení výrobek zaregistrovat na oficiálních stránkách DeWALT.