akulevne.cz

NAREX ASR 203-3SB aku utahovák 20V (s regulací)

Výjimečný a žádaný výrobek NAREX ASR 203-3SB aku utahovák 20V (s od předního výrobce NAREX snadno pořídíte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 7 590 Kč.
EAN: 8590163876359
NAREX ASR 203-3SB (2x3Ah) 1/2" bezuhlíkový aku
Ověřit dostupnost
Značka: Narex
7 590
Popis produktu
Ukázka povolování matic s ASR 203-3SB

ASR 203-3SB

  • 1x plastový kufr (pro uložení nářadí)
  • 1x přechod. adaptér (AD-ASR 14)
  • 1x opasková spona (BH-JST 20)
  • 1x nabíječka (ANU 1220)
  • 2x aku 3,0 Ah (AP 203)

Akumulátorový rázový utahovák Narex ASR 203-3SB s možností elektronické regulace výkonu představuje ideální nástroj pro všestranné využití v montážních nebo opravárenských provozech. Model ASR 203-3SB je poháněný výkonným bezuhlíkovým motorem s moderními řídícími prvky, které významně snižují spotřebu energie z akumulátoru a zároveň zabraňují přetížení nebo přehřátí nářadí při provozu. Předností tohoto modelu představuje také kompaktní PLUG-IN konstrukce, která skvěle padne do ruky a zároveň umožňuje kvalitní manipulaci i v hůře přístupných podmínkách. Nabízená varianta (65405309) je dodávaná s dvojicí 20V akumulátorů (3,0 Ah), přechodovým adaptérem (AD-ASR 14) a kufrem pro usnadnění manipulace.

Výkonný 20V bezuhlíkový motor

Sdružený ALL-IN-ONE koncept bezuhlíkového motoru rázového utahováku ASR 203-3SB s integrovanou řídící jednotkou účinněji monitoruje provozní údaje a významně prodlužuje celkovou životnost motoru – díky bezkomutátorovému motoru odpadají také problémy s opotřebováním komutátoru, jiskřením nebo přehříváním.

Elektronická regulace výkonu

Elektronická regulace utahovacího výkonu rozšiřuje možnosti efektivního použití, prodlužuje výdrž akumulátoru a šetří motor. LED indikátor s dotykovým panelem umožňuje výběr ze tří výkonnostních režimů. Rázový utahovák ASR 203-3SB je vybaven také automatickým režimem (Auto Mode), který umožňuje přechod od pomalých otáček do maxima pro šetrné navedení šroubu, vrutu nebo samořezného šroubu do materiálu a jeho následné rychlé dotažení.

Kvalitní vřeteno a konstrukce

Kvalitní kované vřeteno ze zušlechtěné oceli je velmi odolné, vykazuje nízkou míru opotřebení a zajišťuje vynikající přenos síly. Součástí dodávky je navíc i kompaktní přechodový adaptér AD S12/HEX s HEX upínáním pro šroubování a vrtání. Předností tohoto modelu je také celoplošný SoftGrip a PLUG-IN design (s baterií v držadle), který řadí 20V utahováky NAREX mezi nejkompaktnější stroje s největším pracovním dosahem ve své výkonnostní třídě.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

NAREX u modelu ASR 203-3SB nabízí možnost nadstandartní 3leté záruky a to včetně akumulátorů. Pro prodloužení záruky stačí pouze do 30 dnů od zakoupení zaregistrovat nářadí na oficiálních stránkách výrobce (narex.cz).