akulevne.cz

NAREX ASR 120-S aku rázový utahovák (bez aku)

Unikátní a žádaný produkt NAREX ASR 120-S aku rázový utahovák (bez originál od výrobce NAREX lze nakoupit momentálně za báječnou cenu! Za bezkonkureční cenu 2 190 Kč.
EAN: 8590163872344
NAREX ASR 120-S (verze bez aku)
Ověřit dostupnost
Značka: Narex
2 190

Balení s ASR 120-S obsahuje

  • 1x adaptér (AD S38/HEX)
  • 1x krabice s vnitřní vložkou

Aku rázový utahovák Narex ASR 120-S v kompaktním provedení je ideálním řešením pro pohodlné dotahování metrických šroubů, montáže samořeznými šrouby, samovrtnými šrouby a vruty do dřeva. Díky úzkému PLUG-IN designu a přívětivé hmotnosti pouhých 0,95 kg umožňuje utahovák ASR 120-S příjemné ovládání i v hůře přístupných podmínkách a to s dostatečným výkonem až 139 Nm. Nabízená varianta (65405473) je dodávaná bez akumulátoru a nabíječky.

Ideální na dotahování a montáže

Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti je model ASR 120-S ideální pro méně náročné dotahovací a montážní práce s primární potřebou ovladatelnosti a použitím i v hůře přístupných místech. Své uplatnění tak nalezne kupříkladu při dotahování metrických šroubů, montáže samořeznými šrouby, samovrtnými šrouby a vruty do dřeva. Všestrannému použití pak napomáhá také přechodový adaptér AD S38/HEX (součástí balení) s HEX upínáním pro šroubování a vrtání.

Elektronické řízení výkonu

Akumulátorový rázový utahovák ASR 120-S je vybaven řídící jednotkou umožňující plynulé ovládání výkonu nářadí v podobě přizpůsobení rychlosti otáček a frekvenci rázových úderu dle prováděné činnosti. Nižší rychlost tak umožňuje přesné a bezpečné navedení nástroje (matice, šroubu, vrutu, vrtáku, apod.) do materiálu.

Verze bez akumulátoru a nabíječky

Nabízená varianta s označením BASIC (65405473) je dodávaná v ekonomickém balení v kartonové krabici s nárazuvzdornou PUZZLE vložkou do systaineru T-Loc. Hodí se tak pro zákazníky, kteří již vlastní akumulátor z jiného typu 12V nářadí Narex.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

NAREX u modelu ASR 120-S nabízí možnost nadstandartní 3leté záruky a to včetně akumulátoru. Pro prodloužení záruky stačí pouze do 30 dnů od zakoupení zaregistrovat nářadí na oficiálních stránkách výrobce (narex.cz).