akulevne.cz

GARDENA 1417-20 plovoucí filtrační souprava

Tento exkluzivní výrobek GARDENA 1417-20 plovoucí filtrační od společnosti se zárukou kvality GARDENA máte možnost sehnat zde teď právě opravdu levně! Za bezkonkureční cenu 988 Kč.
EAN: 4078500047944
GARDENA 1417-20 plovoucí filtrační
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
988
Popis produktu

Trávíte spoustu času čištěním sacího filtru vašeho čerpadla umístěného ve studni nebo v nádrži? Gardena vám nabízí ideální řešení v podobě plovoucího filtračního systému zabraňující znečištění čerpadla.

Plovoucí filtrační souprava Gardena

Plovoucí sací souprava Gardena se nachází těsně pod hladinou vody, kde je voda čistší než voda na dně vašeho jezírka nebo nádrže a tím zabraňuje tomu, aby se čerpadlo zaneslo nečistotami, sedimenty a dalšími částicemi, které se v průběhu času shromažďují a usazují na dně.

Jednoduchá instalace

GARDENA plovoucí sací souprava se snadno instaluje. Můžete ji snadno namontovat na stávající sací hadici. Je vhodná pro všechny sací hadice o průměru 25 mm (1″).

Pevné prvky pro vynikající výkon

Gardena plovoucí sací souprava se skládá z plovákového balónku s robustním mosazným nožním ventilem připojeným k sací hadici pro jedinečnou trvanlivost a dlouhou životnost produktu.

Univerzální použití se sací hadicí

Sadu lze snadno připojit ke všem komerčně prodávaným sacím hadicím 25 mm (1 „), a to díky robustní mosazné přípojce včetně vhodné hadicové svorky a zpětného ventilu; proto je vhodná pro téměř každé samonasávací čerpadlo.