akulevne.cz

GARDENA 11114-20 aku postřikovač EasyPump (1 l)

Designový kousek GARDENA 11114-20 aku postřikovač EasyPump (1 od výrobce s mnohaletou tradicí GARDENA snadno naleznete v naší aktuální nabídce výhodně! Nyní získáte od 504 Kč.
EAN: 4078500052375
GARDENA 11114-20 aku postřikovač EasyPump
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
504

Akumulátorový rozprašovač Gardena EasyPump (11114-20) s nádobou o objemu 1 litr nabízí postřik rostlin a květin v domě nebo na zahradě snadnější než kdykoliv předtím. Díky akumulátorovému provozu lze rostliny zavlažovat téměř bez námahy a to pouhým stisknutím spouště. To zvyšuje nejen pohodlí obsluhy při používání, ale také pomáhá při déle trvajícím zavlažování. Zahradní rozprašovač EasyPump 1 l je napájený dvěma AA bateriemi, které nejsou součástí balení.

Bez manuálního pumpování

Zahradní postřikovač na vodu EasyPump je poháněný dvojicí AA baterií (nejsou součástí balení) bez nutnosti manuálního pumpování. Zavlažování rostlin tak lze pohodlně provádět jen lehkým stisknutím spouště.

Kvalitní rozprašovací tryska

Robustní tryska z masivní mosazi je nejen plynule nastavitelná (od plného proudu až po rozprašovanou mlhu), ale také obzvláště odolná díky vysoce kvalitním materiálům. Tryska se navíc velice snadno nastavuje a reguluje.

Zavlažování v každé poloze

Díky funkci 360° není nasáván vzduch a to bez ohledu na to, v jaké poloze se rozprašovací postřikovač nachází. Silikonová hadice se závažím je vždy ve vodě, což znamená, že je možné bez problémů zavlažovat třeba i spodní stranu listů.

Průhledná nádoba o objemu 1 l

Akumulátorový rozprašovač Gardena (11114-20) je vybavený průhlednou nádobou o objemu 1 litr, která umožňuje mít neustále dobrý přehled nad objemem vody. Díky velkému plnícímu otvoru je navíc plnění vodou velmi pohodlné.

Druhý otvor s odměřovacím uzávěrem

Druhý otvor s odměřovací zátkou na nádobě umožňuje praktickou funkci 3 v 1 pro snadné plnění, odměřování a vyprazdňování. Eliminuje se tak nutnost odšroubovat hlavu postřikovače. Druhý závěr lze využít také pro přidání správné dávky hnojiva.