akulevne.cz

FESTOOL KAPEX KS 60 E-UG-Set/XL + podstavec

Tento nejprodávanější produkt FESTOOL KAPEX KS 60 od skvělé značky FESTOOL získáte u nás za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 47 270 Kč.
EAN: 4014549276259
FESTOOL KAPEX KS 60 E-UG-Set/XL
Ověřit dostupnost
Značka: Festool
47 270
Popis produktu

Balení s KS 60 E-UG-Set/XL obsahuje

  • 1x kapovací doraz (KS-UG-KS R/L)
  • 1x univerzální pilový kotouč (W36)
  • 1x teleskopický výsuv se stupnicí
  • 1x truhlářská svěrka (FSZ 120)
  • 1x úhlová jednotka (SM-KS)
  • 1x stínové světlo (SL-KS 60)
  • 1x zvýšení (A-SYS-KS 60)
  • 1x uvolňovací klíč (vel. 6)
  • 1x výklopná opěrná noha
  • 1x podstavec (UG-KS 60)

Pokosová pila Festool KS 60 E s možností přesných kapovacích a oboustranných pokosových řezů (až 60 °) představuje perfektní kombinaci pily s kvalitním výkonem a ideální mobilitou uzpůsobenou pro pohodlnou práci na montážích. Vynikající všestrannosti pily KS 60 E napomáhá především široká škála technických vychytávek a pokročilá digitální elektronika MMC, která hlídá konstantní výkon za každé situace a zároveň umožňuje přizpůsobit výkon pily dle typu materiálu. Velkou předností řady KAPEX je taktéž široká škála samostatného příslušenství, které je možné využít pro ještě širší rozsah pracovních činností. Nabízená varianta pily KAPEX KS 60 E-UG-Set/XL s produktovým kódem 574789 je oproti setové verzi s podvozkem (574788) dodávaná s kapovacími dorazy pro řezy do délky až 2,4 metrů a teleskopickým výsuvem se stupnicí.

Verze s mobilním podstavcem

Pojízdný podstavec UG-KS 60 plní opěrnou a transportní funkci v jednom a umožnuje ještě snadnější manipulaci s pilou KAPEX. Pila se na podstavci nachází v pracovní výšce, která je šetrná k zádům a promyšlená sklápěcí mechanika umožňuje rychlé a jednoduché sestavení. Samotná montáž pily KAPEX KS 60 na podstavec se provádí pomocí adaptérové desky UG-AD-KS 60 (součástí balení), která disponuje navíc také integrovaným držákem pro uložení dalšího pilového kotouče. Verze 574789 je navíc vybavená přídavnými kapovacími dorazy pro přesnou práci s ramenem pro délku řezu až 2,4 m.

Ideální pracant na montáže

Pila KAPEX KS 60 E je ideálně uzpůsobená pro mobilní použití na montážích. S hmotností pouhých 17,6 kg představuje jednu z nejlehčích pokosových pil ve své výkonnostní kategorii a to bez jakékoliv ztráty výkonu. Pomocí výsuvných rozšiřovacích dílů a spodních nožiček (součástí balení) lze navíc zvýšit výšku pracovního stolu pily přesně na výšku Systaineru SYS 1, jenž lze následně použít jako pracovní stůl k bezpečnému podepření dlouhých obrobků.

Oboustranný úkos a sklon

Maximální rozsah použití a vynikající všestrannosti napomáhá pile KS 60 E možnost oboustranného pokosového úhlu (až 60 °) a taktéž úhel sklonu kotouče na obě strany v rozsahu 47 a 46 stupňů. Samotné nastavení úhlů se přitom provádí pomocí dobře přístupného a snadno ovladatelného upínání v kombinaci s vysoce přesnou úhlovou stupnicí. Varianta pily „Set“ je navíc dodávaná včetně skládací úhlové jednotky, která slouží k přenášení úhlů (vnitřní/vnější) a automatickému půlení úhlů.

Plynulé vedení kotouče

Pokosová pila KS 60 E je vybavená dvojitým vodicím sloupkem kuličkovým ložiskem, které zaručuje bezpečné a plynulé vedení pilového kotouče. Pila ve variantě „Set“ je navíc dodávaná s přídavným stínovým LED světlem (SL-KS 60), které přenáší stín kotouče na řezaný materiál a zvyšuje výhled na přesnou linii řezu.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné pilu KS 60 E-UG-Set/XL zaregistrovat na stránkách Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) nebo náhradu při krádeži.