akulevne.cz

METABO KGS 305 M kapovací pila s pojezdem

Diskontní kousek METABO KGS 305 M od společnosti se zárukou kvality METABO k dostání zde teď právě extra výhodně. Teď za akční cenu 9 090 Kč.
EAN: 4007430256515
METABO KGS 305 M kapovací a
Ověřit dostupnost
Značka: Metabo
9 090
Ukázka řezání většího dřeva s pilou KGS 305 M

KGS 305 M

  • 1x pilový kotouč z tvrdokovu (56 zubů)
  • 2x rozšíření stolu (integrované)
  • 1x záchytný pytel na piliny
  • 1x materiálová upínka
  • 1x zkracovací doraz
  • 1x klíč na kotouč
  • 1x držák kabelu

Pokosová pila Metabo KGS 305 M představuje nejvýkonnější model přenosné pily KGS s maximální výškou prořezu 105 mm. Pilu pohání výkonný motor o síle až 2000 W, který umožňuje plynulé řezání širokých obrobků, například dřevěných hranolů o tloušce až 10 cm. Pokud hledáte cenově dostupnou a zároveň dostatečně výkonnou pokosovou pilu od prověřeného výrobce, model KGS 305 M je přesně pro vás – ideální pro domácí nebo řemeslnou dílnu s potřebou maximální kapacity řezu.

Pila KGS s největším prořezem

Model pily KGS 305 M je nejvýkonnějším modelem z řady elektrických pokosových pil výrobce METABO s označením KGS. Vysoký výkon pily (2000 W) umožňuje použití kotouče s maximálním průměrem 305 mm pro zpracování širokých obrobků.

Pozvolný rozběh a rychlobrzda

Pro maximální bezpečí obsluhy při práci s velkým průměrem kotouče je pila KGS 305 M vybavená omezovačem rozběhového proudu, který brání vypadnutí pojistek při spuštění stroje a zároveň zajištuje pozvolný rozběh pilového kotouče.

Funkce pojezdu pro širší obrobky

Pokosová pila METABO je vybavená funkcí pojezdu, která pomáhá při zpracování širokých obrobků s maximální kapacitou až 305 mm. Tažné zařízení může být použito pro všechny způsoby řezu (příčné, zkosené, naklopené a dvojité zkosené řezy).

Otočný stůl a rychlé nastavení úhlu

Pro zkosené řezy může být otočný stůl pily po uvolnění rukojeti přetočen o 47° doleva nebo o 47° doprava. Na tento způsob je nastaven úhel řezu pro vytvoření hran obrobku – rychlé a přesné nastavení běžných úhlů prostřednictvím klidových poloh.

Prodloužená záruka (až 36 měsíců)

Výrobce Metabo nabízí při zakoupení elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení nářadí zaregistrovat na oficiálních stránkách Metabo.