Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 16″ – 21″

Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 16" - 21" od známého výrobce JMP můžete získat právě... více informací »
Stojan na motorku převozní a parkovací
Značka: JMP
3 209 Kč3 488 Kč Sleva -7%
Ověřit dostupnost
Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 16" - 21" od známého výrobce JMP můžete získat právě...

Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 16″ – 21″ od známého výrobce JMP můžete získat právě teď za mimořádně nízkou cenu! Motostojan na převoz a parkování motocyklů, s uchycením za přední kolo, rozměr 16″ – 21″ – JMP 722.05.14Stojánek je určený pro převážení a uskladnění motorek. Díky maximální velikosti kola 21 palců je vhodný i pro krosové a enduro stroje.S předním kolem se najede do nájezdu (tzv. kolébky), který se následně sklopí na druhou stranu. Tam je kolo upevněno do dalšího držáku. Motorka poté může být bezpečně převážena nebo zaparkována a nehrozí její pád.Dolní držák je nastavitelný ve 4, horní pak ve 4 směrech na výšku a ve 2 směrech do hloubky.

Hodně oblíbený kus Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 16" - 21" od oblíbené značky JMP je k získání tady a teď právě ve slevě! Nyní pořídíte od 3 209 Kč.