akulevne.cz

STANLEY SFMCS300B FatMax V20 (verze bez aku)

Tento akční kousek STANLEY SFMCS300B FatMax V20 (verze bez od známého předního výrobce STANLEY lze zakoupit právě zde za extra cenu. Nyní pořídíte za super cenu 2 250 Kč.
EAN: 5035048724132
STANLEY SFMCS300B FatMax V20 (verze
Ověřit dostupnost
Značka: Stanley
2 250

Akumulátorová mečová pila Stanley FatMax V20 SFMCS300 s pohyblivou patkou pily pro lepší přizpůsobení obrobku je díky svému výkonnému motoru ideální pro instalační nebo demoliční práce dřevěných a kovových konstrukcí a to bez nutnosti připojení k elektrické síti. Díky pohonu na aku baterie je možné s pilou SFMC300 svobodně pracovat a to i v místě bez snadného přívodu elektrické energie (zahrada, holá stavba). Nabízená varianta SFMCS300B je navíc dodávaná bez příslušenství, což dává výhodu zákazníkům, kteří již vlastní akumulátor a nabíječku z jiného nářadí FatMax V20.

Aku pila ocaska FatMax V20

Akumulátorová pila SFMC300 patří do řady nářadí Stanley s označením FatMax. Výrobky této řady představují vyšší třídu určenou pro běžné profesionální využití s maximálním výkonem a dlouhou životností.

Regulace výkonu a vysoký zdvih

Akumulátorová ocasková pila FatMax V20 je vybavená elektronickou regulací výkonu, která umožňuje nastavit počet zdvihů od 0 do 3.000 za minutu. Díky vysokému zdvihu plátku (25,4 mm) tak zvládne rychlý postup řezání a širokou škálu použití.

Kvalitní pogumovaná konstrukce

Kompaktní konstrukce a ergonomický design pily s rozsáhlým pogumováním umožňují vysoký komfort práce. Díky snížené hmotnosti tak lze zvládnout i delší pracovní úsek bez nutnosti častého odpočinku.

Varianta SFMCS300B bez příslušenství

Nabízená varianta aku pily ocasky Stanley s produktovým označením SFMCS300B je dodávaná v holé verzi bez akumulátoru a nabíječky. Pro napájení tak lze využít například již zakoupené příslušenství z jiného nářadí řady FatMax V20.