akulevne.cz

STANLEY FME360 FatMax pila ocaska 900W

Unikátní a oblíbený produkt STANLEY FME360 FatMax pila ocaska od výrobce s mnohaletou tradicí STANLEY najdete právě zde se slevou. V současnosti za 1 875 Kč.
EAN: 5035048657560
STANLEY FME360 FatMax pila
Ověřit dostupnost
Značka: Stanley
1 875

Elektrická pila ocaska Stanley FatMax FME360 představuje cenově dostupnou pilu pro profesionální využití. Mečovou pilu pohání silný 900W motor, který umožňuje i náročnější řezání do dřeva, plastu nebo kovových materiálů. Výška zdvihu pilového plátku u tohoto modelu je až 28 mm, což napomáhá výrazně rychlejšímu postupu práce. Předností této pily je také nastavitelná patka bez použití jiného nářadí, která zaručuje přesnou a bezpečnou hloubku řezu.

Pila ocaska Stanley FatMax

Elektrická mečová pila FME360 patří do řady nářadí Stanley s označením FatMax. Výrobky této řady představují vyšší třídu určenou pro běžné profesionální využití s maximálním výkonem a dlouhou životností.

Výkonný motor o síle 900 W

Elektrická ocaska Stanley FatMax je poháněná výkonným motorem o síle 900 W, který dovoluje zpracovávat i houževnanější materiál. Výkon pily je navíc možné plynule regulovat pomocí spínače a zajistit tím bezpečný prořez materiálu.

Nastavitelná patka a zdvih 28 mm

U elektrických pil s kmitacím mechanismem obecně platí, že čím delší zdvih pilového plátku, tím rychlejší je prořez materiálu. Nabízený model pily FatMax nabízí zdvih až 28 mm, což dává uživateli možnost výrazně rychlejšího postupu práce.

Nízká hmotnost a pohodlné ovládání

Pila ocaska Stanley FatMax je napájena dlouhým napájecím kabelem o délce 3 metry, který umožňuje pohodlnou manipulaci okolo obrobku. Tomu napomáhá také příjemně pogumovaný povrch pily a nízká hmotnost okolo 3 kg.