akulevne.cz

Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 78 mm, pro Ford, Volvo a Mazda – ASTA

Designový výrobek Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 78 mm, pro Ford, Volvo a Mazda - ASTA od značky s dlouholetou historií ASTA pohodlně nakoupíte ještě dnes za super peníze! Nyní za akční cenu 5 150 Kč.
EAN: 5901583519574
Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 78 mm
Ověřit dostupnost
Značka: ASTA
5 150 6 130 Kč Sleva -15%

Stahovák na montáž a demontáž ložisek náboje kol 78 mm, pro Ford, Volvo a Mazda – ASTA od top výrobce ASTA pohodlně nakoupíte na našich stránkách pořád výhodně! Přípravek – stahovák na montáž a demontáž ložiska a náboje kola, pro průměr 78 mm ASTA A-H178Použití pro snadnou demontáž a přesnou montáž ložiska do náboje. Nesprávný způsob nalisování může vyústit v předčasné opotřebení či dokonce poškození těchto dílů.Pro vozidla:Ford Focus II od roku 2004; Focus C-Max (2003-2007); C-Max (2007)Volvo C30 (2006); C70 Cabriolet (2006); S40 a V50 (2004)MAZDA 3 (BK) 1.4i; 1.6i; 2.0i; 1.6DI Turbo (2003)Obsah sady:- přítlačná lisovací deska- distanční šrouby přítlačné desky- vřeteno s maticí- prstenec pro vylisování náboje – ložiska- centrální prstenec pro vylisování ložiska – náboje- adaptéry pro vylisování náboje – ložiska- šrouby k adaptérům- distanční prstenec pro vylisování ložiska – nábojeDodáváno v plastovém kufru pro snadné skladování a transport.