Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml

Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od dodavatele zboží MDtools můžete sehnat v naší... více informací »
Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron
Značka: MDtools
429 Kč
Ověřit dostupnost
Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od dodavatele zboží MDtools můžete sehnat v naší...

Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od dodavatele zboží MDtools můžete sehnat v naší nabídce opravdu výhodně. Přípravek na odstranění polétavé rzi, tzv. vzdušné koroze, 0.5 litru v láhvi s rozstřikovačem – Gyeon Q2M IronSpeciální autochemie na dekontaminaci karosérie a celkově exteriéru od železitých usazenin (brzdový prach, vzdušná koroze atd.). Díky speciálnímu složení a neutrálnímu pH 6 lze použít i na citlivé povrchy jako leštěná kola apod. Při aplikaci se zabarví do fialova.Doporučená spotřeba na dekontaminaci jednoho vozu: 150 mlVhodné pro profesionální použití (autoservisy, mycí linky, detailing atd.) i pro očistu svépomocí. Upozornění: požívá se na studených površích, nepoužívat na přímém slunečním záření. Přípravek nesmí na povrchu zaschnout.

Tento nejprodávanější výrobek Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od značky MDtools jednoduše můžete pořídit právě zde skutečně výhodně! Momentálně v akci za 429 Kč.