akulevne.cz

METABO WEV 19-125 Q M-Brush úhlová bruska (s regulací)

Tento oblíbený kus METABO WEV 19-125 Q M-Brush úhlová od výrobce s mnohaletou tradicí METABO jde koupit právě zde skutečně levně. Nabídka již od 5 490 Kč.
EAN: 4061792224780
METABO WEV 19-125 Q M-Brush úhlová
Ověřit dostupnost
Značka: Metabo
5 490
Úhlová bruska METABO s technologií M-Brush

WEV 19-125 Q M-Brush

  • 1x prachový filtr
  • 1x ochranný kryt
  • 1x podpěrná příruba
  • 1x upínací matice M-Quick
  • 1x rukojeť VibraTech (MVT)

Úhlová bruska Metabo WEV 19-125 Q M-Brush s extrémně výkonným motorem typu Marathon (1900 W) a technologií M-Brush se zvýšenou životností uhlíkovým kartáčů představuje dokonale přizpůsobené nářadí pro náročné použití. Vysoký výkon motoru s dostatečnou rezervou a elektronika Tacho-Constamatic (TC) zaručují konstantní výkon i při velmi náročném využití. Verze WEV je navíc vybavená také regulačním kolečkem pro nastavení konstantní rychlosti otáček podle typu materiálu.

Trojnásobná životnost uhlíků M-Brush

Nová technologie M-Brush nabízí až trojnásobnou životnost uhlíkových kartáčků po celou životnost nářadí. Odpadá tak nutnost pravidelného servisu a výměny uhlíků – pro uživatele to znamená levnější provoz bez odstávek na udržbu.

Výkon motoru pro průmyslové využití

Úhlovou brusku WEV 19-125 Q M-Brush pohání výkonný motor typu Marathon s patentovanou ochranou proti prachu, který nabízí dostatečnou rezervu i při vysokém zatížení – až o 20 % vyšší přetížitelností a o 50 % vyšší točivý moment.

Bezpečnostní spojka a plynulý rozběh

Pro zvýšenou bezpečnost je nářadí vybavené elektronickou ochranou proti přetížení/opětovnému spuštění a plynulým startem. V případě zablokování kotouče je bruska vybavená také mechanickou bezpečnostní spojkou Metabo S-automatic.

Regulace otáček Tacho-Constamatic (TC)

Model 125mm úhlové brusky s označením WEV (613108000) je na zadní straně vybavený regulačním kolečkem pro nastavení konstantní rychlosti podle typu zpracovávaného materiálu – například pro broušení nerezové oceli.

Možnost prodloužení záruky (36 měsíců)

Výrobce Metabo nabízí při zakoupení elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení úhlovou brusku zaregistrovat na oficiálních stránkách Metabo.