akulevne.cz

KÄRCHER WV 2 Black Edition aku čistič oken

Hodně povedený produkt KÄRCHER WV 2 Black Edition aku od výrobce s dlouholetou historií KÄRCHER jednoduše pořídíte aktuálně na webu v bezva akci! Nyní zakoupíte za 1 700 Kč. EAN: 4054278331393
KÄRCHER WV 2 Black Edition aku čistič
Ověřit dostupnost
Značka: KARCHER
1 700
Popis produktu

Balení s WV 2 BE (1.633-426.0) obsahuje

  • 1x nabíječka baterií
  • 1x úzká sací stěrka (170 mm) 
  • 1x široká sací stěrka (280 mm)
  • 1x postřikovací láhev s potahem
  • 1x koncentrát na čištění oken (1x 20 ml)

Vysavač na okna Kärcher WV 2 Premium Black Edition zaujme moderním designem i skvělým výkonem. Na jedno nabití vydrží až 35 minut a za tu dobu dokáže vyčistit průměrně až 35 oken (cca 105 m2). Model z řady Black Edition se liší svým atraktivním černobílým designem, kovovým logem na sací hlavě a dodatečným logem označující speciální edici.

Dokonale čistá okna bez šmouh

Tento okenní vysavač Kärcher má za úkol vysát přebytečnou vodu z ploch, a to bez přímého kontaktu s nečistotami. Výsledkem jsou dokonale vyčištěné a lesklé povrchy bez kapek a nežádoucích šmouh.

Až 3x rychlejší čištění oproti ručnímu

Akumulátorový čistič oken je poháněn moderním Li-Ion akumulátorem, který na jedno nabití dokáže vyčistit plochu až 105 m2 a zajistit tak až třikrát kratší dobu úklidu v porovnání s běžným manuálním úklidem.

LED ukazatel nabití v zorném poli obsluhy

LED kontrolka, která je integrovaná ve spínači, umožňuje snadnou kontrolu stavu nabití baterie. Běžná doba integrovaného akumulátoru je přibližně 35 minut. V případě vybití baterie kontrolka čističe sama ohlásí nutnost opětovného nabití.

Čistič na okna s kompletním příslušenstvím

Aku vysavač na okna v nabízené variantě (16334260) je dodávaný v balení s lahví s rozprašovačem, potahem z mikrovlákna, čisticí prostředkem a také úzkou sací hubicí, která je ideální pro menší a hůře dostupné plochy.