akulevne.cz

KÄRCHER AD 4 Premium vysavač na popel

Tento designový výrobek KÄRCHER AD 4 Premium vysavač od dodavatele s dobrým jménem KÄRCHER lze nakoupit u nás skutečně výhodně. Nyní zakoupíte za 3 410 Kč. EAN: 4054278242064
KÄRCHER AD 4 Premium vysavač na
Ověřit dostupnost
Značka: KARCHER
3 410
Popis produktu

Balení s AD 4 Premium obsahuje

  • 1x flexibilní sací hadice (1,7 m)
  • 1x kovový filtr na hrubé nečistoty
  • 1x skládaný plochý filtr (nehořlavý)
  • 1x hubice pro vysání suchých nečistot
  • 2x chromovaná sací trubka 35mm (0,5 m)

Vysavač na popel a suché nečistoty Kärcher AD 4 Premium s dlouhotrvajícím sacím výkonem, kovovou sběrnou nádobou o objemu 17 l a integrovaným výfukovým filtrem je ideální pomocník pro vysávání vychladlého popela i bežných suchých nečistot. Varianta Premium je oproti základní verzi vybavená navíc jednodílným filtračním systémem na hrubé nečistoty, který umožňuje výjmutí filtru jedním pohybem, aniž by se prach nebo popel vysypal.

Integrované čištění filtru Reboost

Poloautomatický systém integrovaného čištění filtru (Reboost) na stisknutí tlačítka pro dlouhotrvající sací sílu je ideální hlavně při úklidu většího množství nečistot. Pro pročištění filtru stačí jen 3x stisknout tlačítko na horním víku vysavače.

Praktický jednodílný filtrační systém

Jednodílný filtrační systém vysavače na popel AD Premium, včetně kovového filtru na hrubé nečistoty a ohnivzdorného plochého plisovaného filtru, je možné vyjmout jedním pohybem, aniž by se popel nebo prach dostali ven.

Bezpečné ohnivzdorné příslušenství

Příslušenství vysavače na popel Kärcher je z nehořlavého materiálu (kovová sběrná nádoba i hubice) pro maximální bezpečnost při vysávání popelu – a to i v případech, když je používán nesprávně.