Hydraulický olej ZHM Servo pro posilovače řízení, minerální, 1 litr – Cartechnic

Hydraulický olej ZHM Servo pro posilovače řízení, minerální, 1 litr - Cartechnic od společnosti s předním postavením na trhu... více informací »
Hydraulický olej ZHM Servo pro posilovače řízení
Značka: Cartechnic
185 Kč
Ověřit dostupnost
Hydraulický olej ZHM Servo pro posilovače řízení, minerální, 1 litr - Cartechnic od společnosti s předním postavením na trhu...

Hydraulický olej ZHM Servo pro posilovače řízení, minerální, 1 litr – Cartechnic od společnosti s předním postavením na trhu Cartechnic snadno naleznete zde v bezva akci. Kapalina – olej pro hydraulické posilovače řízení (tzv. serva), láhev 1 ltr – Cartechnic ZHM Servo 40 27289 03196 5Kvalitní minerální olej pro standardní systémy posilovačů řízení automobilů. Má vynikající vlastnosti při nízkých teplotách, zajišťuje bezpečný provoz i při teplotách vysokých. Je odolný proti oxidaci a stárnutí, díky svému složení má minimalizovanou tendenci pěnit. Je neutrální vůči těsněním.Specifikace:- Dexron IID- MB 236.3- VW 009 300- ZF TE-ML 09Fyzikální charakteristiky:Hustota při 15 °C: cca 0,855 g / cm3Viskozita při 40 °C: 33,0 mm2 / sViskozita při 100 °C: 6,65 mm2 / sBod plamene: 198 °CBarva: oranžováMísitelnost: olej je mísitelný se srovnatelnými oleji do posilovačů řízení příslušných specifikací.

Tento unikátní výrobek Hydraulický olej ZHM Servo pro posilovače řízení, minerální, 1 litr - Cartechnic od značky se skvělou pověstí Cartechnic najdete právě nyní na našich stránkách opravdu levně! Zrovna teď v akci za 185 Kč.