akulevne.cz

GARDENA 5900/4 inox ponorné tlakové čerpadlo

Designový produkt GARDENA 5900/4 inox ponorné tlakové od skvělé značky GARDENA jednoduše seženete tady a teď za zcela nejnižší cenu. Ceny již od 5 382 Kč.
EAN: 4078500047883
GARDENA 1768-20 ponorné tlakové čerpadlo
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
5 382

Ponorné tlakové čerpadlo Gardena 5900/4 inox nabízí efektivní a účinné řešení pro všechny požadavky pro vysokotlaké a téměř nehlučné zavlažování ze studní a cisteren. Ponorné tlakové čerpadlo 5900/4 inox s výkonem až 5900 l/h a tlakem 3,5 barů použití až tři velkých zavlažovačů současně – Ideální například pro čtyřplošný zavlažovač AquaZoom.

Ponorné tlakové čerpadlo Gardena 5900/4 inox

Ponorné tlakové čerpadlo Gardena 5900/4 inox je pro maximální životnost vybaveno robustním pláštěm z nerezové oceli a přípojkou z nerezové oceli. Tato kombinace ideálně chrání čerpadlo během používání pod vodou a zajišťuje jeho stabilitu.

Silné a výkonné

Ponorné tlakové čerpadlo je velmi výkonné, je vybaveno třístupňovým hydraulickým systémem pro snadné čerpání vody ze studní nebo cisteren. Tímto způsobem můžete bez problémů používat současně postřikovače nebo až 3 zavlažovače.

Masivní tělo z nerezové oceli

Kvalitní komponenty vytvářejí kvalitní vybavení. Tělo a připojovací závit jsou vyrobeny z pevné nerezové oceli.

Nastavitelný plovákový spínač

Čerpadlo disponuje nastavitelným plovákovým spínačem. Jakmile voda klesne pod určitou úroveň, čerpadlo se vypne, aby se zabránilo chodu nasucho.

Integrovaný jemný filtr

Díky integrovanému a snadno odnímatelnému filtru je čerpadlo chráněno před ucpáním. Čištění je opravdu velmi snadné.

Dlouhý napájecí kabel a upevňovací lano

Toto čerpadlo disponuje dlouhým napájecím kabelem a 15m dlouhým upevňovacím lanem. Díky tomu nejsou problém ani hlubší studny do 12 metrů.