akulevne.cz

FESTOOL CLEANTEC CTL SYS mobilní vysavač

Exkluzivní výrobek FESTOOL CLEANTEC CTL SYS mobilní od dodavatele zboží FESTOOL najdete v naší nabídce trvale výhodně. Aktuálně stojí u nás 9 990 Kč.
EAN: 4014549298251
FESTOOL CLEANTEC CTL SYS
Ověřit dostupnost
Značka: Festool
9 990

Balení s CTL SYS obsahuje

  • 1x nosný popruh (SYS-TG)
  • 1x SYS-Dock s funkcí T-LOC
  • 1x filtrační vak (SC FIS-CT SYS/5)
  • 1x hubice na čalounění (D 36 PD)
  • 1x štěrbinová hubice (D 36 FD-150)
  • 1x hladká sací hadice (27x3m-AS/CT)

Přenosný vysavač Festool CLEANTEC CTL SYS na suché sání je ideálním nástrojem pro rychlé a mobilní nasazení při drobnějších montážních a servisních pracích. Vysavač CL SYS je extrémně lehký, tichý a kompatibilní se systémem Systaineru, což umožňují optimální organizaci pracoviště. Spínací zásuvka navíc nabízí jednoduché propojení s elektrickým nářadím a zajištění automatického odsávání při zahájení práce. Součástí balení je také praktický nosný popruh, který dává obsluze možnost vysavač CTL SYS uložit na rameno a mít tak obě ruce volné pro nářadí nebo pomocné příslušenství.

Pohodlná manipulace

Díky univerzálnímu formátu Systaineru lze vysavač CTL SYS jednoduše propojit se systémem Systainerů a zajistit tak optimální organizaci pracoviště a zároveň usnadnit manipulaci. Vysavač lze například jednoduše propojit s pojízdným podstavcem SYS-Cart (není součástí balení) a nebo využít dodávaný nosný popruh SYS-TG, díky kterému je možné zavěsit vysavač na rameno a zajistit si tak volné ruce pro přenášení potřebného materiálu nebo dalšího nářadí.

Spínací automatické odsávání

Zásuvka pro připojení nářadí se spínací automatikou uvede CTL SYS do chodu, jakmile je zahájen provoz připojeného elektrické nářadí. Vysavač tak lze použití odsávání nečistot při broušení, řezání nebo vrtání menšího rozsahu. Pro úklidové práce pak lze systém snadno přepnout do manuálního režimu.

Prostor na uložení příslušenství

Hubice na čalounění a štěrbinová hubice, které jsou součástí dodávky, jsou integrované v systainerovém vysavači a zajištěné proti ztracení a zároveň kdykoliv rychle po ruce. Odnímatelný úložný rám na hadici navíc zabezpečuje, aby při přenášení vysavače nic nepřečnívalo a aby se o nic nezavadilo.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné CLEANTEC CTL SYS zaregistrovat na stránkách Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) nebo náhradu při krádeži.