akulevne.cz

BOSCH PEX 220 A excentrická bruska 125mm

Tento oblíbený kousek BOSCH PEX 220 A excentrická od top značky BOSCH snadno můžete pořídit bezpečně online extra výhodně! Nyní pořídíte od 1 381 Kč.
EAN: 3165140327879
BOSCH PEX 220 A excentrická
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
1 381
117234

PEX 220 A

  • 1x box na prach s mikrofiltrem
  • 1x brusný papír (Red Wood)
  • 1x gumový brusný talíř
     

Excentrická bruska PEX 220 A kombinuje výkonnost s pohodlnou prací a hodí se na menší brusné práce se dřevem, sádrou, tmelem a lakovanými povrchy a to včetně zakřivených ploch. Pohodlné jednoruční používání v horizontální i vertikální poloze a nad hlavou je možné díky lehké konstrukci (1,2 kg), nízkým vibracím a pěstní rukojeti, která skvěle padne do ruky. S bruskou PEX 220 A získá uživatel robustní a dobře vybavenou excentrickou brusku s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Systém pro snížení vibrací při práci

Excentrická bruska Bosch je vybavená systéme „Low Vibration“, který pohlcuje nárazy a tlumí vibrace, a snižuje tak únavu uživatele pro pohodlnou, plynulou a snadnou práci i při delším nebo náročném používání.

Mikrofiltrační box na sběr prachu

Prach je během broušení automaticky odsáván do odnímatelné mikrofiltrační nádoby na prach pro zajištění viditelně čistšího pracoviště. Nářadí je navíc možné též připojit k vysavači a dosáhnout tak ještě vyšší čistoty pracovního prostředí.

Snadná výměna brusného papíru

Prachotěsný spínač brusky zabraňuje zanesení spínačem prachem a její utěsněná konstrukce s kvalitními kuličkovými ložisky zajišťuje efektivní výkon a dlouhou životnost i v náročném pracovním prostředí (dílna, garáž, stavba).

Rukojeť pro ovládání jednou rukou

Rukojeť do dlaně umožňuje pohodlnou práci jednou rukou v jakémkoli směru, takže obsluha má vždy volnou druhou ruku, kterou si může v případě potřeby přidržovat obrobek na místě.

Tlumící vložka pro pohodlný úchop

Pěstní rukojeť excentrické brusky Bosch PEX 220 A s měkkou tlumicí vložkou zajišťuje pohodlné ovládání a vynikající kontrolu nad nářadím, což přijde obzvláště vhod při dlouhodobějším používání.