akulevne.cz

BOSCH GLM 40 laserový měřič vzdáleností

Tento designový výrobek BOSCH GLM 40 laserový od známé kvalitní značky BOSCH máte možnost dostat právě teď v naší nabídce v bezva akci! Ceny od 2 052 Kč.
EAN: 3165140790406
BOSCH GLM 40 laserový
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
2 052
Laserový dálkoměr na stavbu GLM 40

GLM 40 Professional

  • 2x baterie 1,5-V-LR03 (AAA)
  • 1x ochranné pouzdro

Laserový dálkoměr GLM 40 výrobce Bosch představuje jeden z nejprodávanějších dálkoměrů na trhu. Hlavní předností tohoto modelu je především jeho univerzálnost a snadné ovládání, které umožňuje laserový měřič vzdálenosti používat pro většinu standardních aplikací jako přesné změření délek, zjišťování ploch a výpočet objemů s dosahem 40 metrů.

Kompaktní dálkoměr do kapsy

Kompaktní design dálkoměru GLM 40 dokáže plnohodnotně nahradit svinovací metr a hodí se pro interiérové práce, například elektroinstalace, obkládání, tesařství, montáž sádrokartonových stěn, výmalbu či práci s vzduchotechnikou.

Základní měřící funkce na stavbu

Laserový dálkoměr BOSCH nabízí všechny důležité měřicí režimy v jednom – standardní výpočet délky, plochy a objemu i nepřímé měření výšky. Údaje se zobrazují na podsvíceném displejem, který zobrazuje poslední tři naměřené hodnoty.

Odolná konstrukce s ochranou IP54

Kromě vestavěné ochrany proti prachu a stříkající vodě (IP54) se laserový dálkoměr GLM 40 Professional rovněž vyznačuje robustním nárazuvzdorným krytem, který chrání přístroj před poškozením při pádu z výšky až jednoho metru.

Nadstandardní záruka Bosch (až 36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení měřící techniky možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení přístroj zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch Professional.