akulevne.cz

BOSCH GAS 35 M AFC vysavač na stavbu (třídy M)

Žádaný výrobek BOSCH GAS 35 M od populárního výrobce BOSCH je k sehnání zde teď levně. Cena již od 13 450 Kč.
EAN: 3165140705417
BOSCH GAS 35 M AFC vysavač
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
13 450
Ukázka propojení vysavače GAS 35 M AFC s nářadím

GAS 35 M AFC

  • 1x antistatická hadice s objímkou (5 m)
  • 3x sací trubice chromovaná (0,35 m)
  • 1x plochý skládaný filtr PES
  • 1x štěrbinová hubice
  • 1x podlahová hubice
  • 1x odpadní sáček

Průmyslový vysavač GAS 35 M AFC je profesionální vysavač na mokré a suché vysávání s certifikací třídy prachu M. Vysavač s prachovou třídou M splňuje platné hygienické a bezpečnostní normy a je ideální pro použití v truhlářských a dřevozpracujících provozech. Vysavač 35 M AFC je navíc vybavený systémem automatického čištění filtru, který každých 15 sekund vyčistí filtr zpětným proudem vzduchu a zajistí tak nepřetržitou a především zdravotně nezávadnou práci.

Výkonný vysavač s prachovou třídou M

Vysavač je certifikovaný pro prachovou třídu M s propustností pouze 0,1 % částic. Hodí se tak nejen pro splnění hygienických norem EU, ale zaručuje zdravotně nezávadné prostředí při zpracování dřeva a betonu s množstvím částic obsahujících křemen.

Výkonný a snadno použitelný vysavač

Turbína o výkonu 1.200 W má dostatek sacího výkonu a vytváří maximální vakuum 254 mbar. Integrovaná přístrojová zásuvka na vysavači s automatickým zapínáním a vypínáním (včetně funkce doběhu) navíc usnadňuje používání s nářadím.

Systém automatického oklepu filtru

Vysavač na mokré a suché vysávání GAS 35 M AFC je vybaven systémem automatického čištění filtru (AFC), který filtr každých 15 sekund vyčistí zpětným proudem vzduchu a zajistí tak nepřetržitou práci a delší životnost filtru.

Kompatibilní pro propojení s nářadím

Díky systému Click&Clean se vysavač BOSCH dokonale hodí k propojení s elektrickým nářadím, jako jsou úhlové brusky, pily a další zařízení. Ty lze k hadici vysavače připevnit buď pomocí odsávacího adaptéru a nebo přímo na nářadí (Bosch).

Horní kryt uzpůsobený pro kufr L-Boxx

Horní kryt je přizpůsobený pro jednoduché nacvaknutí systémového kufru L-Boxx a usnadňuje tak přepravu příslušenství nebo používaného elektronářadí – ideální pro usnadnění práce na montážích a mobilních provozech.