akulevne.cz

BLACK+DECKER BEMW481BH 1800W elektrická sekačka

Designový produkt BLACK+DECKER BEMW481BH 1800W elektrická od značky BLACK+DECKER máte možnost pořídit na našich stránkách teď pořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 3 490 Kč.
EAN: 5035048682838
BLACK+DECKER BEMW481BH 1800W elektrická
Ověřit dostupnost
Značka: BLACK+DECKER
3 490
Zahradní rotační sekačka BEMW481BH

BEMW481BH

  • 1x sběrný koš na trávu (50 litrů)

Elektrická zahradní sekačka Black+Decker BEMW481 s vylepšenou ergonomickou tvarovanou rukojetí a širokým záběrem nože (42 cm) je ideální sekačkou pro větší domácí zahrady s plochou trávníku do 600 m2. Zahradní sekačku BEMW481BH pohání kvalitní 1800W elektromotor, který společně s patentovaným převodovým systémem E-DRIVE umožňuje konstantní výkon i houževnatějšího porostu. Výhodou tohoto modelu je také 50litrový sběrný koš, který posbírá více trávy a zkrátí čas potřebný na jeho vyprázdnění. Pro zvýšení efektivity sečení je sekačka navíc vybavená novým typem žacího nože s výrazně efektivnějším výkonem.

Zvýšená šířka záběru pro větší zahrady

Inovovaný rotační nůž s šířkou záběru 42 cm je ideální pro kvalitní sečení větší domácí zahrady do 600 m2, což odpovídá ploše asi tří tenisových kurtů. Vylepšený design nože se vyznačuje vysokou účinností zachycení trávy až o 80 % ve srovnání s předchozími modely. To znamená, že sekačka dokáže efektivně sekat trávu a zajišťovat rovnoměrný a pečlivý vzhled trávníku. Síla motoru a kvalita nože umožňují rychlé a snadné sečení i ve vyšší trávě.

Ergonomicky tvarovaná skládací rukojeť

Model sekačky BEMW481BH je vybavený ergonomicky tvarovaným typem rukojetí, která umožňuje pohodlné vedení a zároveň jednoduché nastavení podle fyzických parametrů obsluhy. Rukojeť lze navíc jednoduše sklopit pomocí dvou křídlových matic. Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím a sklopnému mechanismu je sekačka Black+Decker ideální volbou pro všechny, kdo ocení pohodlnost a možnost jednoduchého skladování.

6násobné nastavení výšky sečení 20-70 mm

Výšku sečení lze jednoduše nastavit pomocí centrálního seřizovacího mechanismu, který je možné nastavit do šesti poloh v rozmezí od 20 do 70 mm, což poskytuje flexibilitu při přizpůsobení sečení různým podmínkám trávníku. Pro kontrolu nastavené výšky sečení se nemusíte ohýbat ani se sklánět. Stačí se podívat na boční stranu sekačky, kde je přehledně umístěn ukazatel výšky. Tento ukazatel vám poskytne přesný přehled o aktuálně nastavené výšce sečení a umožní vám provést případné úpravy rychle a bez problémů.

Držák napájecího kabelu pro bezpečné vedení

Varianta elektrické sekačky BEMW481 je vybavená speciálním úchytem napájecího kabelu, který umožňuje pohodlnější manipulaci a zároveň snížuje riziko nechtěného přeseknutí napájecího kabelu. Díky praktickému úchytu můžete pevně uchopit napájecí kabel sekačky a pohodlně ho vést po celé ploše trávníku. Úchyt zajistí, že kabel zůstane ve správné poloze a nebude vám bránit při sečení ani nebudete muset neustále sledovat jeho polohu. To zajišťuje plynulý a bezproblémový průběh sečení trávníku.

Inovovaný systém pro přesné sečení okolo okrajů

Elektrická sekačka Black+Decker je vybavena inovovaným systémem sečení nazvaným „Up to edge“, který přináší mnoho výhod při sečení trávy a údržbě okrajů zahrady. Tento systém umožňuje bezpečné a přesné sečení trávy až k samotnému okraji zdi nebo plotu. Díky systému „Up to edge“ můžete sekat trávu těsně u zdi nebo plotu bez obav, že byste je poškodili. Sekačka je vybavena speciálním designem, který umožňuje, aby nůž dosáhl až k samotnému okraji zahrady, bez ohledu na její tvar či zákoutí. To znamená, že nemusíte provádět dodatečné úpravy okrajů trávníku po sečení, například pomocí nůžek na trávu.