akulevne.cz

BLACK+DECKER BCSTA536B (verze bez aku) bezuhlíkový aku vyžínač

Super produkt BLACK+DECKER BCSTA536B (verze bez aku) pocházející od značky BLACK+DECKER je k dispozici zrovna dneska trvale výhodně! Aktuálně za 2 890 Kč.
EAN: 5035048726891
BLACK+DECKER BCSTA536B (verze bez aku)
Ověřit dostupnost
Značka: BLACK+DECKER
2 890

Aku strunová sekačka Black+Decker BCSTA536B se širokým záběrem (až 33 cm) a moderním bezuhlíkovým motorem dodávaná ve variantě bez akumulátoru a nabíječky. Nabízená varianta aku sekačky BCSTA536B je výhodná především pro zákazníky, kteří již vlastní kompatibilní napájecí příslušenství (36 V) z jiného typu zahradní techniky Black and Decker.

Bez akumulátoru a nabíječky

Nabízená varianta aku vyžínače BCSTA536B je dodávaná bez akumulátoru a nabíječky, což dává výhodu zákazníkům, kteří již vlastní kompatibilní akumulátor a nabíječku z jiného typu 36V nářadí Black and Decker.

Moderní bezuhlíkový motor

Moderní bezuhlíkový motor umožňuje delší provoz na jedno nabití a zároveň vyšší životnost sekačky. Bezuhlíkový motor také napomáhá při konstantním sečení houževnatějšího a vzrostlejšího porostu.

Automatický posuv struny AFS

Sekačka BCSTA536B je vybavena systémem automatického prodloužení struny, jenž při opotřebení strunu automaticky ořízne a nedochází tak ke zbytečnému prodlení jako při manuálním posuvu.

Teleskopická násada a otočná hlava

Model BCSTA536B je vybaven nastavitelnou teleskopickou násadou se sekundární rukojetí a otočnou sekací hlavou, která umožňuje přesné zarovnávání okrajů trávníků a bezpečné sečení okolo zdí a okrasných keřů.