akulevne.cz

BLACK+DECKER BCMW3336N | bez aku verze

Často hledaný produkt BLACK+DECKER BCMW3336N | bez aku od dodavatele kvalitních produktů BLACK+DECKER je dostupný zrovna dnes za příznivou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 5 190 Kč.
EAN: 5035048723302
BLACK+DECKER BCMW3336N (verze bez aku) 36V
Ověřit dostupnost
Značka: BLACK+DECKER
5 190

Balení s BCMW3336N obsahuje

  • 1x mulčovací klín
  • 1x sběrný koš (35 l)

Akumulátorová sekačka Black+Decker BCMW3336 je příjemně ovladatelná zahradní sekačka pro údržbu domácího trávníku. Sekačka je poháněná jedním 36V Li-Ion akumulátorem (není v balení), který na jedno nabití dokáže pracovat až 20 minut. Nabízená verze BCMW3336N je dodávaná bez napájecího příslušenství, které lze buď dokoupit samostatně a nebo využít z jiného zahradního nářadí Black and Decker napěťové třídy 36 V.

Snadné nastavení výšky sečení

5cestné centrální nastavení výšky sečení poskytuje dodatečnou flexibilitu při používání sekačky na trávu. Výšku sečení lze jednoduše nastavit páčkou na boku sekačky a vždy dokonale přizpůsobit aktuální délce trávníku.

Inovovaný nůž pro vyšší výkon

Inovativní design okřídlené čepele zajišťuje velmi čistý řez a zabraňuje ucpávání nebo hrudkování na ostří nože. Výsledkem je výrazně lepší absorpce jemného posečení trávy. Sběrný koš o objemu 35 litrů je tak potřeba méně často vyprazdňovať.

Mulčování pro přirozené hnojení

Sekačka BCMW3336N je vybavená mulčovacím klínem, který zajištuje, aby posečená tráva nebyla dopravována do sběrného koše, ale rovnoměrně rozložena na trávu. Tam hnije a poskytuje důležité živiny pro trávník.