akulevne.cz

BLACK+DECKER BCMW3318N | verze bez aku

Kvalitní a velmi žádaný kousek BLACK+DECKER BCMW3318N | verze od značky se zárukou kvality BLACK+DECKER naleznete zde teď za rozumné peníze. Nyní získáte od 4 890 Kč. EAN: 5035048723234
BLACK+DECKER BCMW3318N | verze bez
Ověřit dostupnost
Značka: BLACK+DECKER
4 890
Popis produktu

Balení s BCMW3318N obsahuje

  • 1x mulčovací klín
  • 1x sběrný koš (35 l)

Akumulátorová sekačka Black+Decker BCMW3318 je příjemně ovladatelná zahradní sekačka pro údržbu domácího trávníku. Sekačka je poháněná dvěma 18V Li-Ion akumulátory PowerConnect (nejsou v balení). Pro napájení je možné využít již vlastněné akumulátory z jiného nářadí Black+Decker a nebo zakoupit samostatně v rámci nabídky příslušenství.

Snadné nastavení výšky sečení

5cestné centrální nastavení výšky sečení poskytuje dodatečnou flexibilitu při používání sekačky na trávu. Výšku sečení lze jednoduše nastavit páčkou na boku sekačky a vždy dokonale přizpůsobit aktuální délce trávníku.

Inovovaný nůž pro vyšší výkon

Inovativní design okřídlené čepele zajišťuje velmi čistý řez a zabraňuje ucpávání nebo hrudkování na ostří nože. Výsledkem je výrazně lepší absorpce jemného posečení trávy. Sběrný koš o objemu 35 litrů je tak potřeba méně často vyprazdňovať.

Mulčování pro přirozené hnojení

Sekačka BCMW3318N je vybavená mulčovacím klínem, který zajištuje, aby posečená tráva nebyla dopravována do sběrného koše, ale rovnoměrně rozložena na trávu. Tam hnije a poskytuje důležité živiny pro trávník.