akulevne.cz

BOSCH Universal Aquatak 125 tlaková myčka

Oblíbený a akční produkt BOSCH Universal Aquatak 125 tlaková od kvalitní společnosti BOSCH máte možnost pořídit tady a teď za skvělou cenu. Akční cena od 3 831 Kč. EAN: 3165140883610
BOSCH Universal Aquatak 125
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
3 831
Popis produktu
Možnosti využití Universal Aquatak 125

UniversalAquatak 125

  • 1x vysokotlaká pěnová tryska (450 ml)
  • 1x vysokotlaká hadice (5 m)
  • 1x vysokotlaká pistole
  • 1x tryska 3v1
  • 1x vodní filtr
  • 1x kopí

Tlaková myčka Bosch UniversalAquatak 125 s maximálním tlakem čištění 125 bar je rychlým a snadným řešením pro řadu venkovních úklidových prací. Kvalitní čerpadlo tlakové myčce dodává dostatečný výkon pro všestranné čištění v okolí domů a jemné oplachování prachu a skvrn z automobilů. Tlaková myčka UniversalAquatak 130 je vybavená flexibilní tryskou TRIO, která nabízí nastavení proudu pro různé druhy čištění (vějířové, rotační a bodové) a pro pohodlné nánášení saponátu také praktickou nádobkou na vysokotlakou trysku o objemu 450 ml.

Univerzál pro čištění okolo domu

Model vysokotlakého čističe UniversalAquatak nabízí ideální poměr kompaktního provedení a dostatečného výkonu pro většinu běžných domácích prací s tlakovou myčkou. Tříválcové celokovové čerpadlo nabízí dostatečnou sílu pro většinu úkonů.

Flexibilní tryska s nastavením čištění

Vapka je vybavená nastavitelnou vysokotlakou tryskou 3v1, která umožňuje různé druhy čištění podle potřeby. Pro bezpečné čištění domácího automobilu lze využít například vějířovou trysku v kombinaci s přidaným saponátem.

Možnost snadného uložení příslušenství

Možnost uložení příslušenství přímo na tlakovou myčku usnadňuje přemísťování mezi různými oblastmi čištění. Vysokotlakou hadici, pistoli a trysku na čisticí prostředky lze zavěsit přímo na přístroj, což je perfektní pro ukládání v menších domech.

Vodní filtr pro ochranu před nečistotami

Ačkoli se vodní zdroje mohou jevit čisté, někdy se může stát, že do stroje proniknou nečistoty, například kvůli použití znečištěné hadice. Vodní filtr má za účel zamezovat těmto nečistotám v tom, aby pronikly do čerpadla a způsobily poškození stroje.

Samonasávání z externího vodního zdroje

Chcete čerpat vodu na čištění z kanystru na vodu nebo nádrže? UniversalAquatak 125 vybaven samonasávacím čerpadlem, které automaticky nasává vodu. To přináší mnohem větší flexibilitu a možnosti pohybu při práci s tlakovou myčkou.