Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC

Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od našeho známého výrobce Ferdus dostanete zrovna extra výhodně! Zvedák, tzv. jeřáb... více informací »
Zvedák na kola pneumatický
Značka: Ferdus
13 203 Kč
Ověřit dostupnost
Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od našeho známého výrobce Ferdus dostanete zrovna extra výhodně! Zvedák, tzv. jeřáb...

Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od našeho známého výrobce Ferdus dostanete zrovna extra výhodně! Zvedák, tzv. jeřáb na kola, s pneumatickým ovládáním, pro montážní stroje LC – Ferdus 16.700Používá se pro zdvihnutí kola na pracovní stůl zouvačky, díky čemuž podstatně usnadňuje manipulaci. Umísťuje se na levou stranu stroje, jeho chod se spouští pedálem. Ruce obsluhujícího mechanika tak mohou zůstat volné.Dodáváno jako praktické příslušenství pro osobní montážní stroje Ferdus LC. Ideální pro velmi vytížené pneuservisy, kde pracovník za den zvedne i desítky kol.

Exkluzivní výrobek Zvedák na kola pneumatický, pro zouvačky LC od výrobce se zárukou kvality Ferdus najdete právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Výhodně za 13 203 Kč.