Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB

Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od skvělé a známé značky Ferdus můžete koupit na našich stránkách... více informací »
Zvedák na kola pneumatický
Značka: Ferdus
19 239 Kč
Ověřit dostupnost
Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od skvělé a známé značky Ferdus můžete koupit na našich stránkách...

Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od skvělé a známé značky Ferdus můžete koupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Zvedák na kola s pneumatickým ovládáním, pojízdný na kolečkách, s laserovým ukazováním, pro vyvažovačky CB – Ferdus 16.709Používá se pro usnadnění manipulace s koly při vyvažování. Kolo se umístí na zvedák, se kterým se přijede ke stroji a pomocí pneumatického systému se zdvihne přímo na hřídel. Pro snadnou orientaci při práci je zvedák vybaven laserem se středicím křížem.Praktické příslušenství, které šetří námahu a čas obsluhy. Technické parametry:Min. průměr kola: 400 mmMax. průměr kola: 1050 mmCelková výška: 960 mmCelková délka: 910 mmŠířka s nájezdem: 675 mmŠířka bez nájezdu: 380 mm (nájezd lze odmontovat)

Tento žádaný výrobek Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od skvělého a známého výrobce Ferdus je k sehnání zrovna dnes ve slevě! Ve skvělé akci za 19 239 Kč.