Další produkty z kategorie Záchytné vany
Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů – ASTA od spolehlivé značky ASTA máte možnost pořídit momentálně na webu za akční cenu! Záchytná vana na olej (olejová jímka) ASTA 16206590Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana).Objem: 65 litrůRozměry: šířka 660 mm, délka 560 mm, výška 220 mmRozsah ramen s kolečky: 780 – 1400 mmHmotnost: cca 30 kg