Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP

Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP od dodavatele se skvělou pověstí DUNLOP máte možnost dostat právě pořád... více informací »
Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP
Značka: DUNLOP
2 264 Kč
Ověřit dostupnost
Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP od dodavatele se skvělou pověstí DUNLOP máte možnost dostat právě pořád...

Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP od dodavatele se skvělou pověstí DUNLOP máte možnost dostat právě pořád výhodně. Náhradní kompresor k dojezdové opravné sadě na pneumatiky DunlopTech Fill&Go Comfort, se zástrčkou do autozapalovače 12V.Určeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro soupravu kat. čísla 8.35, nahrazující v autech rezervní kolo dle novely vyhlášky č. 341/2002 Sb.Kompresor Airman Hawk 252 je velmi výkonný a robustní. Kolo nahustí během několika desítek sekund. Díky zástrčce do zapalovače na 12 V lze použít přímo na cestě.

Velmi žádaný výrobek Vzduchový kompresor pro sadu na opravu defektů DUNLOP originál od značky DUNLOP snadno najdete zrovna za outletovou cenu. Akční cena od 2 264 Kč.