Utěrka na okna mikrovláknová AUTO FINESSE Waffle, 400 x 600 mm

Utěrka na okna mikrovláknová AUTO FINESSE Waffle, 400 x 600 mm od značky s dlouholetou tradicí MDtools snadno naleznete momentálně... více informací »
Utěrka na okna mikrovláknová AUTO FINESSE Waffle
Značka: MDtools
228 Kč
Ověřit dostupnost
Utěrka na okna mikrovláknová AUTO FINESSE Waffle, 400 x 600 mm od značky s dlouholetou tradicí MDtools snadno naleznete momentálně...

Utěrka na okna mikrovláknová AUTO FINESSE Waffle, 400 x 600 mm od značky s dlouholetou tradicí MDtools snadno naleznete momentálně na webu za rozumné peníze! Mikrovláknová utěrka na čištění skel, 40 x 60 cm, i pro odolné nečistoty – Auto Finesse Glass WaffleSpeciální „hadřík“ s pevnou strukturou pro maximální efektivitu při čištění skleněných povrchů i dalších částí interiéru. Díky zpevněnému materiálu je vhodná i pro zaschlou špínu.Ideálního výsledného efektu dosáhnete v kombinaci s použitím čističe na okna Crystal AUTO FINESSE.

Výjimečný a žádaný výrobek Utěrka na okna mikrovláknová AUTO FINESSE Waffle, 400 x 600 mm od spolehlivé značky MDtools jde získat u nás teď téměř zdarma! Výhodně za super cenu 228 Kč.