Úhlové magnety víceúhlové mini, nosnost 4 kg, sada 4 ks – ASTA

Úhlové magnety víceúhlové mini, nosnost 4 kg, sada 4 ks - ASTA od dodavatele se skvělou pověstí ASTA je dostupný momentálně v... více informací »
Úhlové magnety víceúhlové mini
Značka: ASTA
221 Kč
Ověřit dostupnost
Úhlové magnety víceúhlové mini, nosnost 4 kg, sada 4 ks - ASTA od dodavatele se skvělou pověstí ASTA je dostupný momentálně v...

Úhlové magnety víceúhlové mini, nosnost 4 kg, sada 4 ks – ASTA od dodavatele se skvělou pověstí ASTA je dostupný momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Magnetické fixační úhelníky – úhlové mini magnety pro svařování, 4kusová sada – ASTA A-4MAG9Používá se při sestavování kovových konstrukcí tzv. „nasucho“ a před nastehováním. Jednotlivé díly se k sobě pomocí magnetů přichytí, spasují a poté nahrubo svaří. Po kontrole následuje finální svaření.Vhodné pro konstrukce z profilů jako trubky, jekly, „vingly“ atd. i pro plechy.Úhly magnetů: 45°, 90°, 135°Nosnost 1 magnetu: 4 kg (celá sada dohromady 20 kg)

Nejprodávanější produkt Úhlové magnety víceúhlové mini, nosnost 4 kg, sada 4 ks - ASTA originál od značky ASTA jde koupit právě dnes napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 221 Kč.