akulevne.cz

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 245, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od výrobce se skvělou pověstí COMPASS máte možnost získat momentálně na našich stránkách za příznivou cenu! Zesílené sněhové řetězy pro vozidla SUV a dodávky, rozměr 245, sada 2 kusy v tašce – COMPASS SUV-VANKonstruováno pro těžší auta: terénní (offroad/4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní automobily atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Baleno v bytelné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Montáž klasickým způsobem. Technické parametry:- velikost (rozměr): 240- obsah soupravy: 2 kusy- křížová stopa – řetězy jsou ideální pro ježdění na sněhu i ledu Vhodné pro pneu:235/70 R15215/80 R15275/55 R16235/65 R16215/70 R16225/70 R16215/75 R16225/75 R16215/85 R16255/50 R17245/55 R17225/60 R17235/60 R17225/65 R17245/50 R18245/45 R19245/40 R206.5-17215-1628×9-1530R9.5-15650-16.5

Závaží samolepicí šedé, kotouč 1200 ks x 5 g, nezanechávající stopy od značky s dlouholetou historií MDtools k dostání u nás právě za výborné peníze. Samolepicí vyvažovací závaží na vyvážení litých – ALU kol, hmotnost 5 gramů, s páskou nezanechávající stopy – RS6000Speciální varianta: závaží je pevně přilepené na ráfku, po jeho odstranění však nezůstávají zbytky lepidla nebo přímo pásky. Není tedy nutné zdlouhavé a pracné čištění povrchu disku s případným rizikem jeho poškození. Snadno se tvaruje.Šedá barva je ideální pro většinu standardních ráfků. Dvojitá ochrana proti korozi zaručuje optimální životnost.Dodáváno na kotouči pro snadné odvíjení.Obsah balení: 1200 kusů.

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 260, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy značky COMPASS jde získat právě nyní na našich stránkách extra se slevou. Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 260Souprava obsahuje 2 kusy.Křížová stopa – řetězy jsou vhodné pro ježdění na sněhu i leduMontáž klasickým způsobem.Konstruováno pro těžší auta: terénní (4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní vozy atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Dodáváno v pevné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 265, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy s osvědčenou značkou COMPASS pohodlně dostanete zrovna dnes za výborné peníze. Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 265Obsah soupravy: 2 kusyKřížová stopa – řetězy jsou vhodné pro jízdu na sněhu i leduMontáž probíhá klasickým způsobem.Konstruováno pro těžší automobily: terénní (offroad/4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehká nákladní auta atd. až do hmotnosti 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Dodáváno v bytelné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí sady je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy rychloupínací X110, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od známé kvalitní značky COMPASS dostanete na našich stránkách za báječnou cenu! Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X110 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (dobře zabírá na sněhu i ledu), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná a rychlá montáž: na řetězy není nutné najíždět (pouze se navlečou a upevní na kolo).Určeno pro auta do hmotnosti 2000 kg (osobní, malé dodávky, menší crossovery a další). Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze tuto variantu řetězů použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Souprava je dodávána v pevné a uzavíratelné textilní tašce. Součástí je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Nezbytné vybavení nejen na cestu do hor!

Sněhové řetězy rychloupínací X40, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od skvělé a známé značky COMPASS jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce výhodně! Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X40 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (dobře drží na sněhu i ledu), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná montáž: není nutné najíždění (řetězy se pouze navlečou a upevní na kolo).Určeno pro vozidla do hmotnosti 2000 kg (především osobní) s menším a středním rozměrem pneumatik (od 12“ – použitelné i pro minivozy). Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze tyto řetězy použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Souprava je dodávána v bytelné a uzavíratelné textilní tašce. Součástí setu je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Připravte se na cestu do hor a pořiďte si kvalitní zimní výbavu!

Sněhové řetězy rychloupínací X50, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od populárního výrobce COMPASS máte možnost získat tady nyní pořád výhodně. Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X50 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (ideální na sníh i led), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná montáž bez nutnosti najíždění – řetězy pouze navlečete na kolo a poté upevníte.Určeno pro auta do hmotnosti 2000 kg (osobní, malé dodávky, menší crossovery a další) s menším a středním rozměrem pneumatik (od 13“). Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tyto řetězy použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Souprava je dodávána v bytelné a uzavíratelné textilní tašce. Součástí setu je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Připravte se na cestu do hor a pořiďte si kvalitní zimní výbavu!

Sněhové řetězy rychloupínací X60, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od výrobce se skvělou pověstí COMPASS dostanete zrovna dnes za výborné peníze! Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X60 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (dobře zabírá na sněhu i ledu), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná montáž: není nutné najíždění (řetězy pouze navlečete a upevníte na kolo).Určeno pro auta do hmotnosti 2000 kg (osobní, malé dodávky, menší crossovery a další) s menším a středním rozměrem pneumatik. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tyto řetězy použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Souprava je dodávána v pevné a uzavíratelné textilní tašce. Součástí je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Nezbytné vybavení nejen na cestu do hor!

Sněhové řetězy rychloupínací X70, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od výrobce s dobrým jménem COMPASS máte možnost dostat zrovna dnes v akci. Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X70 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (dobře drží na sněhu i ledu), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná montáž: není nutné najíždění (řetězy pouze navlečete a upevníte na kolo).Určeno pro automobily do hmotnosti 2000 kg (osobní, menší dodávkové, malé crossovery apod.) s menším a středním rozměrem pneumatik (od 13“). Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze tyto řetězy použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Set je dodáván v kvalitní a uzavíratelné textilní tašce. Součástí sady je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Nezbytná výbava nejen na cesty do hor!

Sněhové řetězy rychloupínací X80, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od populárního výrobce COMPASS můžete koupit aktuálně v bezva akci! Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X80 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (vhodné na sníh i led), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná montáž: není nutné najíždění (řetěz jen navlečete a upevníte na kolo).Určeno pro auta do hmotnosti 2000 kg (osobní, malá dodávková apod.). Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze řetězy použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Dodáváno v pevné a uzavíratelné textilní tašce, součástí dodávky je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Nezbytné vybavení pro cesty na hory u nás i v zahraničí!

Sněhové řetězy rychloupínací X90, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od výrobce s mnohaletou tradicí COMPASS můžete nakoupit právě teď v nabídce extra výhodně. Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X90 NYLON BAGKřížová stopa (optimálně drží na sněhu i ledu), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadno se montují: není nutné najíždění (řetěz jen navlečete na kolo a upevníte). Určeno pro vozidla do hmotnosti 2000 kg (osobní, malá dodávková, menší crossovery apod.). Přiložená tabulka (viz produktové fotografie) ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze tuto variantu řetězů použít. Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV. Dodáváno v pevné a uzavíratelné textilní tašce. Součástí dodávky je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu). Nezbytné vybavení pro cesty na hory u nás i v zahraničí! Sada obsahuje 2 kusy.

Sněhové řetězy rychoupínací X100, 3,0 x 9 mm, pro vozy do 2 tun, 2 kusy od skvělého a známého výrobce COMPASS jde pořídit tady teď za rozumné peníze! Rychloupínací sněhové řetězy COMPASS X100 NYLON BAGSada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa (dobrě drží na sněhu i ledu), očko řetězu 3 mm x 9 mm.Snadná montáž: bez nutnosti najíždění (řetězy pouze navlečete a upevníte na kolo).Určeno pro automobily do hmotnosti 2000 kg (osobní, malé dodávky, menší crossovery a další). Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze tuto variantu řetězů použít.Kvalitní produkt: řetězy mají homologaci GS TÜV.Souprava je dodávána v pevné a uzavíratelné textilní tašce. Součástí je i třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).Vybavte se na cestu na hory kvalitními řetězy!

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 210, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od naší známé značky COMPASS lze koupit momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 210Obsah soupravy: 2 kusyKřížová stopa – řetězy jsou vhodné pro jízdu na sněhu i leduMontáž probíhá klasickým způsobem.Určeno pro těžší vozy: terénní (offroad/4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní automobily atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Baleno v bytelné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 220, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy s osvědčenou značkou COMPASS snadno můžete sehnat zrovna dneska za zcela nejnižší cenu! Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 220Set obsahuje 2 kusy.Křížová stopa – řetězy jsou vhodné na sníh i ledKlasický způsob montáže.Určeno pro těžší auta: terénní (4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní vozy atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Baleno v pevné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 225, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od našeho předního výrobce COMPASS naleznete aktuálně na webu levně. Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 225Sada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa – řetězy jsou vhodné pro ježdění na sněhu i leduKlasická montáž.Určeno pro těžší auta: terénní (4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní vozy atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Baleno v bytelné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 230, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od známého předního výrobce COMPASS pohodlně seženete teď za báječnou cenu! Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 230Souprava obsahuje 2 kusy.Křížová stopa – vhodná pro jízdu na sněhu i leduMontáž probíhá klasickým způsobem.Určeno pro těžší auta: terénní (4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní vozy atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Dodáváno v kvalitní a uzavíratelné textilní tašce ze silného materiálu. Součástí sady je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 240, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od skvělého a známého výrobce COMPASS snadno pořídíte momentálně na webu za báječnou cenu. Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 240Obsah soupravy: 2 kusyKřížová stopa – řetězy jsou ideální pro ježdění na sněhu i leduMontáž klasickým způsobem.Konstruováno pro těžší auta: terénní (offroad/4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní automobily atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Baleno v bytelné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 250, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od známého dodavatele COMPASS jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 250Sada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa – řetězy jsou vhodné pro ježdění na sněhu i leduMontáž probíhá klasickým způsobem.Určeno pro těžší auta: terénní (4×4), SUV, větší crossovery, dodávky, lehké nákladní vozy atd. do hmotnosti až 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry kol, na které lze tuto variantu řetězů použít.Dodáváno v pevné a uzavíratelné textilní tašce z kvalitního materiálu. Součástí setu je i praktická třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Sněhové řetězy zesílené SUV-VAN, velikost 255, pro vozy do 7,5 tuny, 2 kusy od značky COMPASS jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za výborné peníze! Zesílené sněhové řetězy COMPASS SUV-VANVelikost (rozměr): 255Sada obsahuje 2 kusy.Křížová stopa – dobře drží na sněhu i leduKlasický způsob montáže.Určeno pro těžší auta: terénní (4×4), SUV, dodávky, lehké nákladní vozy atd. do hmotnosti 7,5 tuny. Přiložená tabulka ukazuje jednotlivé rozměry pneumatik, na které lze tyto řetězy použít.Dodáváno v kvalitní a uzavíratelné textilní tašce ze silného materiálu. Součástí sady je i šikovná třístranná škrabka na okna (na námrazu, sníh a vodu).

Samolepící závaží, 40g, šedý lak – balení po 50 ks od skvělého a známého výrobce Ferdus seženete tady teď za příznivou cenu! Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 40 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 40 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Balení: 50 ks/balení Prodej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 40g, šedý lak od společnosti Ferdus lze sehnat online za příznivou cenu. Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 40 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 40 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod.

Samolepící závaží, 40g, šedý lak – 1 kus od odblíbeného výrobce Ferdus můžete sehnat teď za výborné peníze. Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 40 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 40 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Balení: 50 ks/balení Prodej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 30g, pozinkované – 1 kus od značky Ferdus jde nakoupit zde teď za zcela nejnižší cenu. Nalepovací závaží FEC 30g – ocelové pozinkované Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 30 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 30 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 30g, pozinkované – balení po 100 ks od známé značky Ferdus dostanete u nás za nejnižší cenu! Nalepovací závaží FEC 30g – ocelové pozinkované Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 30 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 30 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 30g, šedý lak od skvělého výrobce Ferdus lze získat v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 30 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 30 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrnáVysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod.

Samolepící závaží, 30g, šedý lak – 1 kus od společnosti s dlouholetou tradicí Ferdus máte možnost sehnat aktuálně na webu trvale výhodně! Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 30 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 30 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Prodej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 30g, šedý lak – balení po 100 ks od dodavatele s dobrým jménem Ferdus máte možnost nakoupit zde nyní extra se slevou! Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 30 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 30 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Prodej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 35g, pozinkované od výrobce s mnohaletou tradicí Ferdus jde koupit tady a teď ve výhodné akci! Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 35 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků.Hmotnost: 35 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkovánŽivotnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 35g, pozinkované – 1 kus od spolehlivé značky Ferdus pohodlně dostanete v naší online nabídce za super peníze! Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 35 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 35 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod. Balení: 50 ks/balení

Samolepící závaží, 35g, pozinkované – balení po 50 ks od značky se zárukou kvality Ferdus pohodlně získáte v aktuální nabídce za výborné peníze! Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 35 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 35 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod. Balení: 50 ks/balení

Samolepící závaží, 35g, šedý lak od známé kvalitní značky Ferdus lze sehnat bezpečně online se slevou! Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 35 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem.Hmotnost: 35 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mmPovrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrnáVysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod.

Samolepící závaží, 35g, šedý lak – 1 kus od skvělého výrobce Ferdus pohodlně seženete právě teď za nejnižší cenu. Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 35 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 35 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Balení: 50 ks/baleníProdej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 25g, pozinkované – 1 kus od této skvělé značky Ferdus můžete dostat v naší internetové nabídce za výborné peníze. Samolepící závaží FEC 25g – ocelové pozinkované Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 25 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 25 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 35g, šedý lak – balení po 50 ks od skvělého výrobce Ferdus máte možnost dostat tady teď pořád výhodně! Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 35 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 35 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Balení: 50 ks/baleníProdej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 25g, pozinkované – balení po 100 ks od značky se zárukou kvality Ferdus můžete získat zrovna za outletovou cenu! Samolepící závaží FEC 25g – ocelové pozinkované Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 25 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 25 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 40g, pozinkované od kvalitní společnosti Ferdus můžete pořídit momentálně v naši nabídce v bezva akci! Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 40 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků.Hmotnost: 40 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 25g, šedý lak od skvělé značky Ferdus pořídíte ještě dnes trvale výhodně. Samolepící závaží FEC 25 g – lakovanéCelistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 25 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 25 g Šířka: 20 mmVýška: 3,5 mmPovrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod.

Samolepící závaží, 40g, pozinkované – 1 kus od dodavatele s dlouholetou historií Ferdus jde získat momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 40 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 40 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod. Balení: 50 ks/balení

Samolepící závaží, 25g, šedý lak – 1 kus od značky se skvělou pověstí Ferdus pořídíte u nás teď opravdu levně. Samolepící závaží FEC 25 g – lakované Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 25 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 25 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Balení: 100 ks/baleníProdej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 40g, pozinkované – balení po 50 ks od dodavatele zboží Ferdus můžete najít na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. Celistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 40 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků. Hmotnost: 40 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován Životnost v solné emulzi: více než 100 hod. Balení: 50 ks/balení

Samolepící závaží, 25g, šedý lak – balení po 100 ks od výrobce Ferdus máte možnost získat zrovna dneska ve výhodné akci! Samolepící závaží FEC 25 g – lakované Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 25 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního železného samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 25 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 400 hod. Balení: 100 ks/baleníProdej možný i v menších baleních.

Samolepící závaží, 30g, pozinkované od dodavatele s dobrým jménem Ferdus můžete sehnat tady a teď právě v bezva akci. Nalepovací závaží FEC 30g – ocelové pozinkovanéCelistvé pozinkované ocelové samolepicí závaží o hmotnosti 30 g pro vyvažování disků. Nový typ železného nalepovacího závaží, které dokonale kopíruje všechny typy disků.Hmotnost: 30 gŠířka: 20 mmVýška: 3,5 mmPovrch: galvanicky zinkovánŽivotnost v solné emulzi: více než 100 hod.

Samolepící závaží, 15g, šedý lak od dodavatele s dobrým jménem Ferdus jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách ve slevě. Samolepící závaží FEC 15 g – lakovanéCelistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 15 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního ocelového samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 15 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 300 hod.

Samolepící závaží, 15g, šedý lak – 1 kus pocházející od značky Ferdus můžete získat právě nyní v bezva akci. Samolepící závaží FEC 15 g – lakované Celistvé ocelové nalepovací závaží o hmotnosti 15 g pro vyvážení disků. Nový typ elegantního ocelového samolepícího závaží z jednoho kusu, který dokonale kopíruje všechny typy disků. Závaží je pozinkované s šedým epoxy lakem. Hmotnost: 15 g Šířka: 20 mm Výška: 3,5 mm Povrch: galvanicky zinkován a lakován EPOXY – barva šedostříbrná Vysoká životnost v solné emulzi – více než 300 hod. Balení: 100 ks/baleníProdej možný i v menších baleních.