akulevne.cz

Plachta na auto SUV a Off-Road, délka 450-510 cm – Mobile Garage od dodavatele se skvělou pověstí MDtools máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Plachta na zakrytí auta „autoplachta“, pro karosérie typu SUV, terénních vozidel (off-road) a podobné – Mobile Garage 5-4123-248-3020Kvalitní plachta chránící zaparkované auto před nepřízní počasí. Hlavní výhody:- voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu- odolný vůči slunečnímu UV záření- ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů- ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů- vícesezónní výrobek – uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání- díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.- kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.- široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům- na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců- snadno se instaluje- snadno se skladuje – nezabere příliš místa Technické parametry:- délka: 450-510 centimetrů- výška: 160 centimetrů- obvod: 1316 centimetrů Materiál:- třívrstvá MEMBRÁNA- textilie SPUNBOND

Náhradní oka 10 mm pro krycí plachty, plast, sada 10 ks od dodavatele se skvělou pověstí MAGG můžete koupit momentálně v naši nabídce za super cenu! Výměnná úchytná oka pro zakrývací plachty, plastová dvoudílná, sada 10 kusů – MAGG 110148Náhradní očka pro uchycení plachet na auta, motorky apod. s vnitřním průměrem cca 1 cm a vnějším 2,8 cm.Oko je složené ze dvou částí: obě zacvakněte dohromady a utěsněte úderem kladívka, paličky nebo podobného nástroje.

Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty, kov, sada 10 ks a raznice s pečetí kvality od značky MAGG jde koupit momentálně za výprodejovou cenu. Výměnná úchytná oka pro zakrývací plachty, kovová dvoudílná, sada 10 kusů s montážní raznicí – MAGG 110011Náhradní očka pro uchycení plachet na auta, motorky apod. s vnitřním průměrem cca 1,2 cm.Oko je složené ze dvou částí: obě vložte do raznice a sklepněte do sebe.

Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty, kov, sada 50 ks od top výrobce MAGG snadno můžete pořídit zrovna opravdu výhodně. Výměnná úchytná oka pro zakrývací plachty, kovová dvoudílná, velká sada 50 kusů – MAGG 110056Náhradní očka pro uchycení plachet na auta, motorky apod. s vnitřním průměrem cca 1,2 cm.Oko je složené ze dvou částí: obě vložte do speciální raznice a sklepněte do sebe. Možné nouzově použít i kladivo, paličku nebo podobný nástroj.

Držáky – klipsy pro krycí plachty 25×85 mm, sada 4 ks od značky s dlouholetou historií MAGG je k získání momentálně na webu za parádní cenu. Úchyty pro přichycení zakrývacích plachet, stahovací typ, rozměr 2,5×8,5 cm, polypropylenové, sada 4 kusy – MAGG 110057Držáky vhodné pro zajištění stanu či zakrývací plachty na auto, motorku či zahradu.Vybaveno tzv. stahovacím zámkem: čím více se pojistka posouvá dopředu, tím jsou čelisti sevřenější.

Držáky – klipsy pro krycí plachty, sada 4 ks od společnosti s úžasnou pověstí MAGG získáte zde teď za super cenu. Úchyty pro přichycení zakrývacích plachet, šroubovací typ, nylonové, sada 4 kusy – MAGG 110058Držáky vhodné pro zajištění stanu či zakrývací plachty na auto, motorku či zahradu.Vybaveno šroubovacím zámkem: snadno se utahují či povolují.

Držáky pro krycí plachty, guma 160 mm, sada 10 ks od společnosti s úžasnou pověstí MAGG máte možnost získat momentálně v naši nabídce výhodně. Gumové držáky pro zakrývací plachty, délka 16 cm, s plastovou hlavou, sada 10 kusů – MAGG PL010Jednoduché ale velmi účinné gumy pro uchycení plachet na přikrytí automobilů, motorek, ale i předmětů na zahradě. Na gumě se snadno udělá smyčka a celek se pak pomocí plastové hlavy zajistí. Technické parametry:- délka lana 160 mm- průměr lana 5 mm- průměr plastové hlavy 27 mm- materiál: guma/polypropylen