Kanystr kovový - plechový

Kanystr kovový/ plechový na benzín/naftu – 5 litrů od našeho předního výrobce MAGG máte možnost najít právě ve výhodné akci. Kovový kanystr na pohonné hmoty (PHM) a provozní kapaliny, objem 5 litrů – MAGG 070-0201Klasický a kvalitní „armádní“ kovový kanystr. Je odolnější vůči rozbití než plastové varianty. Hrdlo je vybaveno klapkovým uzávěrem. Vhodný na přepravu benzínu, nafty, nebo oleje. Pro autoservis, dílnu a další místa.Kanystr má UN certifikaci a je tedy vhodný i pro přepravu dalších nebezpečných látek dle předpisů ADR, RID, IATA-DGR nebo IMDG.Pro bezpečnou manipulaci doporučujeme použít výpustnou hubici (MAGG 070-0602). Technické parametry:- objem: 5 litrů- vhodné pro: benzín, nafta, olej

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od populární značky Genborx naleznete na našich stránkách nyní za parádní cenu! Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách umožňuje v automatickém procesu odebrání opotřebeného oleje z automatických převodovek, jejich proplach a naplnění novým olejem.přístroj pracuje automaticky, takže výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, snadno a rychle, bez námahy, při zachování nezbytné čistotypřipojení se zpravidla provádí na vývody nebo vedení automatické převodovky k chladiči oleje, k tomu slouží speciální připojovací hadicepřístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, elektroniky a ovládacího pultu s přehledným LCD-displejem v horní částiautomatická identifikace směru proudění olejeskleněné monitorovací trubičky s akrylovou ochranou pro opotřebovaný a nový olej na čelním panelusledování opotřebeného a nového oleje přes monitorovací okénkoodnímatelný držák hadicunikátní tryska zabraňující dalšímu úniku oleje, i když mechanik zapomene zavřít ventilspeciální design zadních dveří skříně umožňuje získat ukládací prostory pro nářadí i dílysoučástí dodávky je příslušenství, které tvoří připojovací a propojovací adaptéryvysoká provozní spolehlivost, nenáročná údržba, dlouhá životnostvylepšená verze osvědčeného přístroje používaného v řadě českých autoservisů Parametry:napájení olejové čerpadlo zásobník oleje přesnost výměny jemnost filtrace hluk provozní teplota relativní vlhkost     rozměry hmotnost230 V / 50 Hz 140 W 25 l ± 100 ml 5 µm < 70 dB(A) -20°C až +60°C < 85 % 560 x 530 x 1050 mm 61 kg 

Hlavice na povolování olejových filtrů 64

Hlavice na povolování olejových filtrů 66,5 mm, 14hranná, pro TOYOTA, LEXUS od skvělého a známého výrobce GEKO jednoduše získáte zde teď ve výhodné akci. Nástrčná hlavice na olejové filtry GEKO G02553 14hraný profil Průměr: 66,5 mm Rozměr vodicího čtyřhranu ráčny: 3/8“ Přípravek je vybaven i 6hrannou hlavou pro klíč 24 mm. Pro vozidla – Toyota: Auris, Corolla, Premio, Prius – Lexus Motory: 1.8 a 2.0 litru Baleno v blistru.

Klíč na palivový filtr 27 mm

Klíč na palivový filtr 27 mm, pro motory 2.0, 2.2 HDi – QUATROS QS14640 od této skvělé značky QUATROS lze koupit právě teď u nás téměř zdarma. Přípravek na uvolnění palivového filtru v naftových motorech 2.0 a 2.2 HDI – QUATROS QS14640Speciální klíč na povolení palivového filtru bez poškození plastového krytu. Vyrobeno z kvalitní chrom-vanadové oceli. Usazení na běžnou ráčnu s 1/2“ čtyřhranem. Pro vozy:- Citroen: C4, C4 Picasso, C5, C8, Jumpy 2.0/2.2 HDi- Fiat: Scudo, Ulysse 2.0JTD 16V- Ford: Focus, C-Max, Galaxy, Kuga, S-Max 2.0 TDCi- Peugeot: 307, 308, 407, 607, 807, Expert 2. 0HDi- Volvo: C30, C70, S40, V50 2.0D (136KM) Technické parametry:- vodicí čtyřhran: 1/2“- rozměr: 27 mm- materiál: Cr-V ocel

Samostavitelný tříramenný klíč na olejové filtry 80-136 mm - QUATROS QS60034

Samostavitelný tříramenný klíč na olejové filtry 80-120 mm – QUATROS QS60034 originál od značky QUATROS jde nakoupit tady teď skutečně levně! Klíč na povolení olejových filtrů, tříramenný samonastavitelný, rozsah 80-120 mm, vodicí čtyřhran 3/8” nebo 1/2” – QUATROS QS60034Univerzální přípravek na montáž a demontáž filtrů oleje. Ramena klíče se při otáčení doleva (při povolování) samovolně utáhnou okolo filtru a pevně jej uchopí. Konce ramen jsou vroubkované, filtr tak uchopí velmi pevně a minimalizují riziko prokluzu. Ráčnou nebo vratidlem lze potom filtr povolit a následně už rukou odšroubovat.Díky možnosti použití na filtry o průměru 80 až 120 mm lze jedním nástrojem nahradit několik jednorozměrných klíčů na různé filtry.Dodáváno s redukcí z 1/2” na 3/8” a vnějším šestihranem pro klíč 21 mm. Pro práci ve stísněném prostoru lze adaptér sundat, a použít menší 3/8” ráčnu.Technické parametry:- rozsah klíče (pro průměr filtrů): 80-120 mm- vodicí čtyřhran pro ráčnu: 3/8” (s redukcí 1/2”)- vodicí šestihran pro klíč: 21 mm- vroubkované konce ramen

Elektrické čerpadlo na naftu

Elektrické čerpadlo na naftu, olej a další kapaliny, max. 40 l/min, 12V od skvělé a známé značky GEKO jednoduše můžete pořídit u nás nyní extra výhodně! Mini dílenské a autoservisní čerpadlo na naftu, oleje, vodu a další kapaliny GEKO G01022Motor: 12V, 155WOtáčky: 8 500 ot. / minMaximální průtok: 40 l /min.Délka kabelu: 165 cmPrůměr odtoku: 23 mmMaximální čerpací výška: 3 – 5 mVypínač chráněný gumovým návlekemObsah balení:Čerpadlo 12V2x svorka na baterie2x šroub M4 s maticí2x těsnění2x konektor 1″Externí filtrMini olejové čerpadlo s napájením 12V pro domácí a dílenské použití.Možnost připojení k akumulátoru pomocí svorek (tzv. krokodýlků) umožňuje použití i v silničních podmínkách.Čerpadlo je vhodné pro čerpání nafty, topného oleje, vody a jiných kapalin.Nepoužívat k čerpání benzínu!Upozornění: vhodné k přečerpávání a podobným činnostem, při kterých kapalina neustále proudí. Není určeno pro činnosti, při kterých se tok kapaliny zastavuje (např. při napojení na zahradní postřikovací pistole, sprchy apod.) – čerpadlo neustále pracuje!

Čerpadlo na naftu a oleje

Čerpadlo na naftu a oleje, 12V/60W – SATRA od spolehlivé značky SATRA lze pořídit na našich stránkách se slevou! Čerpadlo na naftu a oleje SATRA S-12OSPUrčeno na přečerpávání motorové nafty a olejů.Napájení: 12V/60WOdběr proudu: 5AVýkon: 5l/min (motorová nafta a topný olej); 1l/min (motorový olej při teplotě 40 – 60°C)Délka sací hadice: 1,25 mVnější průměr sací hadice: 6 mmDélka výdejní hadice: 1,5 mVnější průměr výdejní hadice: 12 mmIdeální např. při odsávání nafty z nádrže apod.Snadné napojení na autobaterii pomocí svorek (tzv. krokodýlků). Ovládání kolébkovým přepínačem (ON/OFF).Ideální pro autoservisy, dílny i domácnosti. Díky připojení na akumulátor možno použít přímo na cestě.POZOR: Není určeno k čerpání benzínu, alkoholu a dalších snadno hořlavých kapalin – nebezpečí požáru! Běh naprázdno není povolen!

Hlavice na povolování olejových filtrů KIA/Hyundai - BGS 0997

Hlavice na povolování olejových filtrů KIA/Hyundai – BGS 997 od výrobce s mnohaletou tradicí BGS technic jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce za báječnou cenu. Vhodné pro většinu motorů KIA a Hyundai.15ti hranná hlavice 90mmPoužití za pomoci 3/8″ ráčny. Vyrobeno z hliníku.

Konev

Konev, nádoba na olej 5l od dodavatele s dlouholetou historií MATO snadno najdete zde nyní za báječnou cenu! Polyethylénová olejová konev – 5 litrůPolyethylénová konev / nádoba na olej a jiné kapaliny opatřená ochranným víčkem proti nečistotám a flexibilním výtokem se zátkou zabraňující rozlití.Obsah 5 litrů.

Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12 V - COMPASS

Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12 V – COMPASS originál od značky COMPASS můžete nakoupit již dnes až neuvěřitelně levně! Elektrické čerpadlo na olej a naftu, napájení 12 V, výkon 3 l/min – Compass 07248Určeno k odsávání nebo přečerpávání oleje, motorové nafty nebo lehkých topných olejů. Napájení pomocí svorek, ideální k připojení na autobaterii 12 V.Vhodné pro jednoduchou výměnu motorového oleje. Není nutné hledat vypouštěcí šroub oleje, stačí jen zasunout nasávací sondu do otvoru pro měrku stavu oleje (až do vnitřního průměru 6 mm) a olej vysát do připravené nádoby. Technické parametry:- napájení: 12 V- příkon: 5 A- max. výkon čerpadla: 3 l/min.

Trychtýř na plnění chladicího systému

Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry – ASTA od značky s dobrým jménem ASTA lze pořídit zde nyní za báječnou cenu! Nálevka – trychtýř pro nalévání chladicí kapaliny do systému, průhledná nádoba s vnitřním ventilem, víčkem a zahnutou trubkou, se sadou adaptérů – ASTA A-W919KASpeciální pomůcka pro doplňování kapaliny do systému chlazení auta. Zabraňuje rozlití tekutiny do okolí a případné škody (např. při nalití do elektroinstalace), navíc eliminuje riziko zavzdušnění.Uvnitř nádobky je ručně ovládaná západka, pomocí které lze regulovat množství napouštěné kapaliny. Vrch je krytý víčkem zamezujícím kontaminaci obsahu nečistotami.V sadě je dodáváno několik připojovacích adaptérů pro chladič či expanzní nádobku – univerzálně použitelné pro většinu vozidel známých z našich cest.

Multifunkční ruční pumpa na benzín

Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny – VT01110 od skvělého výrobce Genborx máte možnost najít u nás za báječnou cenu! Pumpička na ruční pohon pro přečerpávání kapalin a nafukování, se sadou adaptérů – Genborx VT01110Univerzální ruční pumpa pro čerpání běžných tekutin: voda, pohonné hmoty, motorový olej apod. Vhodná také k huštění pneumatik jízdních kol, nafukování matrací, míčů a bazénů.Balení obsahuje několik adaptérů pro různé použití.

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin, ruční, objem 1,5 l – VIGOR V4201 od spolehlivé značky Vigor jednoduše můžete získat právě teď v nabídce se slevou. Ruční plnička a odsávačka pro plnění a odsávání oleje, paliv a provozních kapalin o objemu 1,5 l – VIGOR V4201Přípravek má funkci jak plničky, tak odsávačky. Vhodná pro plnění a odsávání nafty, benzinu, motorových olejů, převodových olejů, olejů servosřízení, brzdové kapaliny, nemrznoucí chladicí kapaliny atd. Vysoce odolné průhledné těleso pro snadnou vizuální kontrolu stavu kapaliny, délka plnicí a odsávací hadičky je 45 cm. Krytka na konci hadičky zamezující nežádoucímu odkapávání kapaliny. Součástí balení je 5 speciálních adaptérů. Vysoká kvalita (dceřiná firma HAZET/Německo). Technické parametry:- objem: 1,5 litru

Hlavice - klíče na olejové filtry

Hlavice – klíče na olejové filtry, sada 6 ks – Hazet 2169/6 od oblíbené značky HAZET můžete dostat ještě dnes za výhodnou cenu! Miskovité klíče na povolování a utahování filtrů motorového oleje, vodicí 4hrany pro ráčnu 3/8“ a 1/2“, sada 6 kusů – Hazet 2169/6Používá se při výměně oleje. Klíč se speciálním tvarováním umožňuje bezpečně povolit nebo utáhnout olejový filtr splastovým pouzdrem bez rizika jeho prasknutí či jiného poškození.Některé kusy lze použít také pro výměnu palivového filtru (více informací najdete v servisním manuálu konkrétního vozidla).Sada je určena pro širokou škálu evropských i asijských vozidel provozovaných na našich silnicích.Kvalitní produkt renomovaného neměckého výrobce.

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast – ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA pohodlně dostanete zrovna za skvělou cenu! Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, zahnutá 45 ° – ASTA A-A11BFSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalití roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru. Díky zahnuté konstrukci je vhodný pro dosažění i velmi špatné přístupných nalévacích otvorů.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- úhel zahnutí: 45 °- materiál: plast

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný, se stupnicí, plast – ASTA od naší známé značky ASTA jednoduše můžete sehnat aktuálně za extra cenu! Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, rovná – ASTA A-11ADBSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalévání roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- materiál: plast

Nádoba na olej - konev s hubicí 3 l - SATRA

Nádoba na olej – konev s hubicí 3 l – SATRA originál od značky SATRA snadno naleznete momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Konev – nádoba na nalévání oleje a kapalin, objem 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – SATRA S-3LMJPolyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice (tzv. husí krk) umožňuje směřovat proud přesně do místa, kam je třeba. Díky tomu se výrazně snižuje riziko nechtěného rozlití tekutiny.Plnicí otvor má odšroubovatelné víčko zabraňující vypařování nebo kontaminaci obsahu, konec hubice je opatřen víčkem.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství dávkované tekutiny.

Samonastavitelný klíč na olejové filtry

Samonastavitelný klíč na olejové filtry, 60-80 mm, obousměrný – JONNESWAY AI050076 originál od značky JONNESWAY můžete pořídit momentálně na našich stránkách za super peníze! Dvouramenný samonastavovací klíč na povolení či utažení olejových filtrů, rozsah 6-8 cm – JONNESWAY AI050076Speciální nástroj pro montáž a demontáž filtrů oleje. Oboustranný mechanismus umožňuje otáčení filtrem vpravo i vlevo. Možnost ovládání ráčnou nebo klíčem.Vhodný pro osobní automobily.

Vozík pro sud na vypouštění oleje

Vozík pro sud na vypouštění oleje, výškově stavitelný trychtýř od kvalitní společnosti MDtools jde pořídit nyní za výprodejovou cenu! Plošinový vozík s výškově nastavitelným trychtýřem pro sud na vypouštění oleje, náhrada místo olejové jímky, řiditelná kolečka a jednoruční madlo.Používá se pro vypouštění vyjetého oleje z motorů a převodovek aut umístěných na zvedáku nebo postavených na montážní jámě. Výšku sběrného trychtýře je možno nastavit v rozsahu 107-175 cm, lze s ním otáčet v rozsahu 360° pro snadné a přesné umístění pod výpustný šroub motoru nebo převodovky. Trubka pod trychtýřem je vybavena uzavíratelným ventilem.Snadná manipulace díky rukojeti a čtyřem kolečkům – dvě jsou zatáčecí, dvě na pevné ose. S vozíkem se díky tomu velmi snadno manévruje.Upozornění: dodáváno bez sběrné nádoby! Technické parametry:- rozměry trychtýře (vany): 500×300 mm- rozsah otáčení trychtýře (vany): 360 °- výška trychtýře (vany): 1070-1750 mm- rozměry plošiny na sud/nádrž: 400×420 mm- maximální výška sudu/nádrže: 680 mm- hmotnost vozíku: 16 kg

Pneumatická odsávačka vyjetého oleje s průhlednou nádobkou (30 l)- HC-3027

Pneumatická odsávačka vyjetého oleje s průhlednou nádobkou (30 l)- HC-3027 od našeho výrobce Genborx snadno můžete najít již dnes skutečně výhodně! Pojízdná odsávačka vyjetého/opotřebovaného oleje nejnovější generace má zásobník 30 l. Připojuje se rychlospojkou na stlačený vzduch 8-10 bar, v zásobníku se vytvoří podtlak a poté lze již bez trvalého napojení na stlačený vzduch odsávat přes pružnou hadici s připojenou některou ze šesti odsávacích sond 1,5 až 2,0 l/min. Odsávačka je opatřena průhlednou kontrolní a odměrnou nádobkou o objemu 10 l. Rychlost odsávání oleje činí 6,5 l/min.Pozn. barva červená nebo šedá dle aktuální dodávky.

Odsávací pumpička na olej

Odsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéry od přední společnosti GEKO máte možnost sehnat nyní opravdu výhodně! Pumpa na odsávání a plnění oleje a dalších provozních kapalin, objem 1500 ml, průhledná, se sadou připojovacích adaptérů – GEKO G02124Praktická vakuová pumpa na snadné a čisté odsátí oleje z motoru nebo benzínu či nafty z palivového systému. Lze využít i pro plnění oleje do převodovek apod.Odsávání je podtlakové, ovládané manuálním pístem (nástroj se nepřipojuje na externí zdroj vzduchu či energie). Na boku je dobře čitelná stupnice ve dvou jednotkách: litr (l) a quart (QT).Dodáváno s univerzálními adaptéry a s konektory pro vozidla koncernu PSA (Citroën, DS Automobiles, Peugeot) a auta značek Opel/Vauxhall. Technické parametry:- objem: 1,5 litru- hmotnost: 0,9 kg

Klíč na olejové filtry miskovitý 60-80 mm

Klíč na olejové filtry miskovitý 86 mm, 16 hran, pro BMW a Volvo – JONNESWAY AI050143 od našeho předního výrobce JONNESWAY je k dostání u nás teď levně. Nástrčná hlavice – miskovitý klíč na povolení a utažení olejového filtru, průměr 86 mm, 16hran, vodicí čtyřhran 1/2“ – JONNESWAY AI050143Speciální nástroj určený pro montáž a demontáž filtru motorového oleje. Umožňuje s filtrem pracovat bez rizika jeho poškození. Nástroj lze použít na olejové filtry o průměru 86 mm s 16 hranami. Uchycuje se na běžnou ráčnu nebo vratidlo s 1/2“ čtyřhranem. Technické parametry:- pro průměr: 86 mm- počet hran: 16- vodicí čtyřhran pro ráčnu: 1/2“- vodicí šestihran pro klíč: 27 mm (jeho použití se doporučuje, pokud utahovací moment přesáhne 25 Nm) Může pasovat na olejové filtry ve vozech:- BMW 316i, 316ti, 318Ci, 318i (rok výroby 2001 a dále)- BMW E87 (řada 1) 116i, 118i, 120i, 130i- BMW s motory N40, N42, N45, N46, N52- VOLVO: S60/V60 (od 2011), S80 (od 2007), S90/V90 (od 2017), V40 (od 2013), V70/XC70/XC60 (od 2008), XC90 (od 2016)

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks – ASTA od výrobce se skvělou pověstí ASTA můžete nakoupit na našich stránkách teď za parádní cenu! Adaptéry pro připojení pneumatické ruční plničky oleje na převodovky, sada 20 dílů v plastové kazetě – ASTA A-ATF20Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro plnicí systémy ASTA A-TRA75UPG20 (popř. starší model A-TRA75UPG).Dodáváno v plastové krabičce, každý díl má svoje přesně určené a označené místo.

Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020

Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020 od výrobce se zárukou kvality PRESSOL máte možnost dostat právě teď u nás ve slevě. Kvalitní plastový trychtýř s vyšším límcem, se závěsným očkem a s vyměnitelným sítkem. Dobře odolává olejům, kyselinám, pohonným hmotám a prasknutí. Použití: průmysl, řemeslná výroba, dílny apod.Materiál: trychtýř – HDPE (polyetylén vysoké hustoty) vyměnitelné jemné sítko Ø 58 mm (01 172) – mosaz Ø 250 mm, 3,2 l

Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) - BGS

Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) – BGS od společnosti s výborným jménem BGS technic můžete dostat tady nyní skutečně levně. Klíč na olejové filtry 60-160mm BGS

Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm - QUATROS QS60609

Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm – QUATROS QS60609 od předního výrobce QUATROS je k získání zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Univerzální přípravek na demontáž olejových filtrů o průměru až 110 mm – QUATROS QS60609Páka s dlouhým koženým páskem slouží k demontáži olejových filtrů. Pásek se obmotá okolo těla filtru, poté se otáčením při povolování na těle filtru utáhne, pevně jej sepne a filtr je pak možné povolit a vyšroubovat. Na rozdíl od jiných univerzálních klíčů filtr nepoškodí ani nepoškrábe. Páka vyrobena z pevné chrom-vanadové oceli; pásek je z kůže. Páka má očko pro zavěšení na zeď. Technické parametry:- délka páky: 22 cm- délka pásku: 45 cm- šířka pásku: 20 mm- materiál páky: Cr-V ocel

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, rovný, plast – HU46022 od kvalitního výrobce Hubitools máte možnost najít tady teď za zcela nejnižší cenu! Trychtýř v přímém provedení pro snadné a bezpečné plnění prostředku AdBlue do vozidel.univerzální použití pro všechny systémy AdBlueprůhledný trychtýř v přímém provedení má měřicí stupnici a objem 1100 mluzavírací ventil, který zabraňuje výtoku AdBlue po odejmutí trychtýřečistá práce, žádné odkapávání AdBlue na karosérii nebo do interiéru vozidlavysoká kvalita od belgického dodavatele 

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, zahnutý 45 stupňů, plast – HU46021 od známé kvalitní značky Hubitools seženete teď za rozumné peníze. Trychtýř v zahnutém provedení (45°) pro snadné a bezpečné plnění prostředku AdBlue do vozidel.univerzální použití pro všechny systémy AdBlueprůhledný trychtýř v zahnutém provedení (45°) má měřicí stupnici a objem 1100 mluzavírací ventil, který zabraňuje výtoku AdBlue po odejmutí trychtýřečistá práce, žádné odkapávání AdBlue na karosérii nebo do interiéru vozidlavysoká kvalita od belgického dodavatele 

Přístroj na proplach a výměnu hydraulické kapaliny v posilovači řízení

Přístroj na proplach a výměnu hydraulické kapaliny v posilovači řízení od společnosti s úžasnou pověstí MDtools najdete právě nyní za příznivou cenu. Přípravek na propláchnutí (pročištění) a výměnu hydraulické kapaliny v servořízení, v plastovém kufru – BG ProductsPoužívá se při servisu hydraulických posilovačů řízení. Umožňuje propláchnutí a opětovné naplnění soustavy čerstvou kapalinou tak, aby byly vyplaveny všechny nečistoty (usazeniny, produkty oxidace kapaliny, drobné kovové piliny apod.). Předchází tím poškození čerpadla a dalších částí systému.Připojuje se přímo k autobaterii pomocí krokosvorek.Díky kompaktním rozměrům a praktickému transportnímu a skladovacímu kufru se s nástrojem snadno manipuluje.

Odsávací pumpička na olej

Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru – Einhell Accessory od výrobce s dlouholetou historií Einhell máte možnost najít na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Odsávačka a plnička – pumpa na vysátí a plnění kapalin, objem 1,6 litru, hadice 1,3 metru – Einhell AccesoryS jednoduchou podtlakovou pumpičkou pro odsávání benzínu a oleje lze snadno a bezpečně odčerpat zbytky nacházející se v nádržích a sudech. Díky velkoryse dimenzované sběrné nádobě lze bez nutnosti vyprázdnění nádoby v průběhu činnosti odčerpávat i větší množství kapaliny.Pumpa má dlouhou odsávací hadici, která dosáhne na dno i v hlubších nádržích. Uzavírací spona zabraňuje úniku tekutin nacházejících se v hadici, a umožňuje tak čistý provoz. Vlastnosti:- výkonné čerpadlo pro vytvoření potřebného podtlaku- velká sběrná nádoba o objemu 1,6 l- 1,3 m dlouhá odsávací hadice- včetně uzavírací spony pro vyprázdnění sběrné nádoby Technické parametry:- objem kontejneru: 1.6 l- délka sací hadice: 1.3 m- vnitřní průměr odsávací hadice: 8 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.39- hrubá hmotnost: 0.56- rozměry balení: 167 mm x 155 mm x 210 mm

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast – ASTA od skvělého výrobce ASTA lze sehnat u nás nyní za báječnou cenu. Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou, pro naftová vozidla, plastový – ASTA A-1PFDModerní vozidla mohou být vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na naftu. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, dolít PHM z kanystru apod. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola – tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- přípravek pro naftové vozy- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- délka trychtýře: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Pouze pro naftové vozy. Benzínové vozy mají užší hrdlo nádrže a tento trychtýř do ní nepůjde vsunout. Pro benzínové vozy využijte trychtýř ASTA A-1PFP.

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast – ASTA od společnosti s úžasnou pověstí ASTA snadno naleznete u nás teď téměř zdarma. Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou u benzínových vozidel, plastový – ASTA A-1PFPModerní vozidla jsou často vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který má tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na benzín. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, nebo doplnit PHM z kanystru. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola, tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- pro benzínové, případně i naftové vozy (viz níže)- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- průměr: 20 mm- délka: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Adaptér pro benzínové vozy lze využít i pro naftové nádrže, ale nikoliv obráceně (naftový adaptér má – stejně jako tankovací pistole – větší průměr, než benzínový).

Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF

Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF, s adaptéry, 8 l – QUATROS QS60642 od populární značky QUATROS můžete sehnat u nás teď za skvělou cenu. Pneumatický ruční odsávací a plnicí systém (tzv. pneumatická ruční plnička) oleje ATF – QUATROS QS60642Plnička automatických převodovek slouží k odsávání a plnění oleje ATF (tzv. automatic transmission fluid) do automatických převodovek, ale také diferenciálů apod.Obsluhu zvládne jediný člověk díky pneumatickému pohonu. Snadné přepínání mezi odsáváním a plněním. Bezpečnostní ventil pro samočinné vypnutí. Snadná kontrola tlaku na dobře čitelnému manometru. Technické parametry:- objem nádržky: 8 l- vzduchové připojení: 1/4”- průměrná spotřeba vzduchu: 60 l/min

Odsávačka na kapaliny manuální

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od našeho známého výrobce Ferdus jednoduše seženete bezpečně online výhodně! Odsávací pumpička na olej a provozní kapaliny auta, ruční, nádoba 1000 ml – Ferdus 25.05Odsávačka na použitý motorový olej, nekorozivní maziva a další kapaliny v autě (brzdová kapalina, servooleje, motorová nafta atd.) s manuálním pohonem. Určena pro snadné a rychlé vysátí tekutiny.Umožňuje odsátí do sběrného zásobníku nebo přepuštění do jiné nádoby pomocí delší hadičky. Sběrnou nádobu je možno libovolně odšroubovat a obsah vylít.Snadná orientace při práci: zásobník má stupnici pro snadnou kontrolu množství odsáté tekutiny.Dodáváno s odsávací hadičkou s uzávěrem (průměr 13 mm, délka 370 mm) a výtlačnou hadičkou (průměr 15 mm, délka 150 mm). Technické parametry:- objem zásobníku: 1 l- pohon: ruční- funkce: odsávání- hmotnost: 0,55 kg Upozornění: nesmí se používat pro látky jako benzín apod.!

Adaptéry ATF pro plnění oleje do automatických převodovek

Adaptéry ATF pro plnění oleje do automatických převodovek, 13 ks,DSG,CVT – QUATROS QS60774 pocházející od značky QUATROS pohodlně dostanete právě teď téměř zdarma. Sada adaptérů ATF pro plničky oleje do automatických převodovek, 13dílná sada v plastovém kufříku – QUATROS QS60774Souprava třinácti různých adaptérů pro připojení plničky převodového oleje (ATF) – např. QUATROS QS60642 – k automatickým převodovkám různých značek. Dodáváno v plastovém kufříku, barva se může lišit podle aktuální dodávky. Souprava 13 kusů obsahuje:ATF101 – Ford 1/8” – 27 NPTATF102 – BMW, Honda, NissanATF103 – Volkswagen, Audi, ŠkodaATF104 – Volkswagen, Audi, PorscheATF105 – Volkswagen, Audi, Mini Cooper (M10×1,0)ATF106 – Volkswagen, Audi DSG (M24×1,5)ATF107 – Volkswagen, Audi CVT (M22×1,5)ATF108 – Mercedes-Benz (M12×1,5)ATF109 – Volkswagen, Škoda (M18×1,5)ATF110 – Audi, Volkswagen, Škoda (M30×1.5)ATF111 – Flexibilní 300 mm (Honda, Hyundai, Kia)ATF112 – Volvo 5/16-24 UNFATF113 – Toyota, Lexus (M18×1,5)

Přípravek na montáž a demontáž řemenic

Přípravek na montáž a demontáž řemenic, rozsah 50 – 140 mm – SATRA od předního výrobce SATRA lze nakoupit online napořád výhodně! Pásový klíč na řemenice, olejové filtry a klikové hřídele, pracovní rozsah 50-140 mm – SATRA S-H1901Přípravek je určen na přidržení všech variant drážkovaných řemenic pro řemeny V-typu, klínové řemenice, pro řemenice alternátorů, vodních pump, kompresorů atd.Lze používat i na pootáčení klikovou hřídelí při seřizování časování motorů (servis rozvodů) a také pro demontáž olejových či palivových filtrů. Technické parametry:- pracovní rozsah 50-140 mm- délka pásu: 800 mm- materiál: guma

Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky

Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky, sada 23 adaptérů od dodavatele zboží MDtools seženete v naší nabídce skutečně levně. Pneumatický přístroj na proplach a výměnu (plnění) oleje ATF v automatické převodovce, pojízdný, sada 23 adaptérů pro různé značky aut – Kraftwelle HN-ATF20DTEModerní a kvalitní plnička na výměnu převodového oleje s funkcí proplachu, pracující na pneumatickém principu. Umožňuje odsání opotřebeného oleje, pročištění převodovky a její následovné naplnění novou kapalinou za cca 20 minut. Vhodné i pro specifické „automaty“, jako DSG (koncern VAG), 7G-Tronic (Mercedes-Benz) atd. Při výměně se stroj napojuje jednak na kompresor (zdroj stlačeného vzduchu) a také zpravidla na vývody nebo vedení od automatické převodovky k chladiči oleje (pomocí speciální připojovací hadice). Výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, bez námahy, při zachování nezbytné čistoty. Přístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, pneumatické části a ovládacího pultu v horní části. Snadno se ovládá: veškeré ovládací prvky jsou na centrálním pultu dobře dosažitelné. Přesouvání po dílně pomáhají 4 kolečka – s přístrojem je možné zajet až k vozidlu.

Klíč na olejové filtry miskovitý 66 mm

Klíč na olejové filtry miskovitý 66 mm, 6 hran, pro FIAT a RENAULT – BGS 1039-66-6 pocházející od značky BGS technic můžete najít aktuálně za rozumné peníze. Hlavice nástrčná – miskový klíč na montáž a demontáž olejového filtru, 6hranný profil průměru 66 mm – BGS Technic 1039-66-6Určeno pro vozidla Fiat Punto 1.2, Renault Clio 1.2, Rapid a Twingo.Pro použití s ráčnou 3/8“ (10 mm).Černě lakovaný povrch.

Vypouštěcí ventil na sud s olejem

Vypouštěcí ventil na sud s olejem, závit 3/4″ – ASTA od kvalitní společnosti ASTA naleznete online za báječnou cenu. Ventil na sud ASTA FAU/3-4Určeno především pro klasické sudy objemu 205 litrů (tzv. barel).Rozměr závitu: 3/4“Pro snadné vypouštění kapalin. Možnost zavěšení menších nádob na háček.Ventil je možno plynule otevírat. Je vybaven očkem na zámek či např. pojistku proti nechtěnému otevření.Vyrobeno z tvrdého plastu.

Vozík pro sud na vypouštění oleje

Vozík pro sud na vypouštění oleje, s trychtýřem, bez nádoby od společnosti s předním postavením na trhu GEKO můžete získat právě dnes výhodně. Kovový vozík – konstrukce pro sud na vypuštění oleje GEKO G02123Určeno pro vypouštění oleje z motorů a převodovek aut umístěných na zvedáku nebo montážní jámě. Rozsah výšky umístění sběrného trychtýře – vany je 110 – 170 cm.S vanou lze otáčet v rozsahu 360° pro snadné a přesné umístění pod výpustný šroub motoru nebo převodovky.Trubka pod trychtýřem je vybavena uzavíratelným ventilem. Výlevka je opatřena hrubším sítkem bránícím případnému pádu výpustného šroubu do potrubí a dále do nádoby.Snadná manipulace díky rukojeti a čtyřem kolečkům – dvě zatáčecí jsou umístěna v otočných konzolách.Dodáváno bez sběrné nádoby!Technická data:Objem trychtýře (vany): 10 litrůRozměry trychtýře: 50 x 30 x 15 cmRozměry vozíku pod sud / nádobu: 40 x 42 cmMaximální výška sudu: 68 cmRozsah nastavení výšky trychtýře (vany): 110 – 170 cm

Univerzální odsávačka OM-11060

Univerzální odsávačka OM-11060, pneumatická i ruční 6 litrů od značky s dlouholetou historií Ferdus je k získání online extra se slevou! Univerzální pneumatická i ruční odsávačka OM-11060 Technicky propracovaná a výborně ergonomicky řešená odsávačka. Odsávání je možné provádět pomocí výkonné ruční pumpy nebo pomocí připojeného tlakového vzduchu. Je vhodná pro práci s motorovými oleji a jinými technickými kapalinami. Dílce válce nádoby slouží jako měrka. Jeden dílec má objem 1 litr. Technické parametry: – Objem nádoby 6 litrů – Maximální provozní teplota 100°C – Pracovní tlak 6 barů – Koncovka tlakového vzduchu 1/4“ Příslušenství: – Tři odsávací hadice o průměrech: 9,8 mm; 6,7 mm a 5,8 mm s koncovkami Výrobce: firma Olbox, Něměcko Balení: 1ks

Univerzální odsávačka OM-11198

Univerzální odsávačka OM-11198, pneumatická i ruční 18 litrů od skvělého výrobce Ferdus můžete pořídit ještě dnes v akci. Univerzální odsávačka OM-11198 pro pneumatické nebo ruční odsáváníTechnicky propracovaná a výborně ergonomicky řešená odsávačka. Odsávání je možné provádět pomocí výkonné ruční pumpy nebo pomocí připojeného tlakového vzduchu. Je vhodná pro práci s motorovými oleji a jinými technickými kapalinami. Nádoba má madlo a je pojízdná s možností aretace koleček. Dílce válce nádoby slouží jako měrka. Technické parametry: – Objem nádoby 18 litrů – Maximální provozní teplota 100°C – Pracovní tlak 6 barů – Koncovka tlakového vzduchu 1/4“ Příslušenství: – Tři odsávací hadice o průměrech: 9,8 mm; 6,7 mm a 5,8 mm s koncovkamiVýrobce: firma Olbox, Něměcko Balení: 1ks