Přístroj pro měření tloušťky laku CM8811FN

Přístroj pro měření tloušťky laku CM8811FN od skvělé a známé značky Genborx můžete pořídit na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Digitální elektronický přístroj pro měření tloušťky laku, resp. celkové tloušťky nemagnetických vrstev na všech magnetických kovových materiálech a pro měření všech nemagnetických vrstev na neželezných kovech. Uplatní se i pro odhalení skrytých oprav karosérií apod. Profesionální, přesný, inteligentní přístroj na měření tloušťky laku na principu vířivého proudu, resp. tloušťky všech nemagnetických vrstev (laku, tmelu, zinku na oceli, plastu, smaltu, keramiky, gumy atd.) na všech magnetických kovových materiálech (železo, ocel, nikl, chrom atd.) a všech nemagnetických (neželezných) kovech (hliník, měd, mosaz, zinek, nemagnetické oceli atd.)separátní sonda s připojovacím kabelem,automaticky indikuje základní materiál a následně zvolí příslušnou metodu měření,2 měřicí režimy – měří kontinuálně (průběžně) nebo jednorázově,testovací limity: min.poloměr zakřivení 1,5 mm, dutiny 7 mm, min.měřená plocha Ø 8 mm, min.tloušťka základního materiálu 0,4 mm,nastavitelný alarm Hi/Lo pro rozsahy měření,paměť pro uložení 50 dat,regulovatelný jas podsvícení displeje, snadné čtení naměřených hodnot za jakýchkoli světelných podmínek,regulovatelný jas podsvícení displeje, snadné čtení naměřených hodnot za jakýchkoli světelných podmínek,indikace vybití baterie,automatické vypnutí přístroje po době 180 s bez operací,přístroj s příslušenstvím je uložený v plastovém kufříku,vysoká kvalita, provozní spolehlivost a vysoká přesnost, dlouhá životnost.Parametryměřicí rozsah 0 – 1250 µmpřesnost 0,1 µmnapájení 4 baterie AAA 1,5 V (nejsou součástí dodávky)pracovní podmínky 0 °C až 40°C / vlhkost 20 % až 90 %RHrozměry 166 x 68 x 30 mmhmotnost 180 g vč.baterie

Přední stěrač plochý 56cm

Přední stěrač plochý 56cm od kvalitní společnosti MDtools dostanete zde za outletovou cenu. Vysoce kvalitní plochý stěrač se sadou adaptérů pro většinu ramének typu hak, s čepem a ploché.Univerzální a snadná montáž odpovídá 99% modelů autVynikající kvalita čištění oken v širokém rozsahu teplotZvýšená životnost peraNezanechává nečistoty a šmouhy na oknech po vyčištěníDobrá přilnavost na skle po celé délce pracovní plochyVelikost stěrače: 56cm (22″)

Přední stěrač plochý 60cm

Přední stěrač plochý 60cm od společnosti s úžasnou pověstí MDtools máte možnost sehnat aktuálně za super cenu. Vysoce kvalitní plochý stěrač se sadou adaptérů pro většinu ramének typu hak, s čepem a ploché.Univerzální a snadná montáž odpovídá 99% modelů autVynikající kvalita čištění oken v širokém rozsahu teplotZvýšená životnost peraNezanechává nečistoty a šmouhy na oknech po vyčištěníDobrá přilnavost na skle po celé délce pracovní plochyVelikost stěrače: 60cm (24″)

Přední stěrač plochý 65cm

Přední stěrač plochý 65cm od našeho známého výrobce MDtools můžete získat zde teď za outletovou cenu. Vysoce kvalitní plochý stěrač se sadou adaptérů pro většinu ramének typu hak, s čepem a ploché.Univerzální a snadná montáž odpovídá 99% modelů autVynikající kvalita čištění oken v širokém rozsahu teplotZvýšená životnost peraNezanechává nečistoty a šmouhy na oknech po vyčištěníDobrá přilnavost na skle po celé délce pracovní plochyVelikost stěrače: 65cm (26″)

Přední stěrač plochý 45cm

Přední stěrač plochý 45cm pocházející od značky MDtools jednoduše můžete pořídit online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Vysoce kvalitní plochý stěrač se sadou adaptérů pro většinu ramének typu hak, s čepem a ploché.Univerzální a snadná montáž odpovídá 99% modelů autVynikající kvalita čištění oken v širokém rozsahu teplotZvýšená životnost peraNezanechává nečistoty a šmouhy na oknech po vyčištěníDobrá přilnavost na skle po celé délce pracovní plochyVelikost stěrače: 45cm (18″)

Přední stěrač plochý 50cm

Přední stěrač plochý 50cm od našeho výrobce MDtools můžete pořídit nyní za výborné peníze. Vysoce kvalitní plochý stěrač se sadou adaptérů pro většinu ramének typu hak, s čepem a ploché.Univerzální a snadná montáž odpovídá 99% modelů autVynikající kvalita čištění oken v širokém rozsahu teplotZvýšená životnost peraNezanechává nečistoty a šmouhy na oknech po vyčištěníDobrá přilnavost na skle po celé délce pracovní plochyVelikost stěrače: 50cm (20″)

Prodlužovací kabel 20m

Prodlužovací kabel 20m od dodavatele s dlouholetou historií MDtools lze koupit právě zde trvale výhodně! Prodlužovací kabel 20m 3×1,5mm2 – oranžovýDélka 20 m.Kabel H05VV-F3G 1,5 mm2 (plastový).

Prodlužovací kabel 3x1

Prodlužovací kabel 3×1,5mm2 buben 10m, 4x zásuvka od značky se zárukou kvality SOLIGHT jednoduše můžete najít tady teď za nejnižší cenu. Prodlužovací kabel 3×1,5mm2 buben 10m, 4x zásuvkaProdlužovací kabel 3×1,5mm2 buben 10m, 4x zásuvka- počet zásuvek: 4- průřez vodičů: 3 x 1,5mm2- typ kabelu: H05VV-F3- tepelná pojistka- lomená vidlice- barva: černá- délka: 10m- zatížení:5A/1150W navinutý16A/3600W rozvinutý

Prodlužovací kabel 3x1

Prodlužovací kabel 3×1,5mm2 buben 25m, 4x zásuvka od značky s dobrým jménem SOLIGHT jednoduše pořídíte momentálně v akci. Prodlužovací kabel 3×1,5mm2 buben 25m, 4x zásuvka počet zásuvek: 4- průřez vodičů: 3 x 1,5mm2- typ kabelu: H05VV-F3- tepelná pojistka- lomená vidlice- barva: černá- délka: 25m- zatížení:5A/1150W navinutý16A/3600W rozvinutý

Podložka pod SPZ černá

Podložka pod SPZ černá od skvělého a známého výrobce MAGG pořídíte nyní levně. Plastová podložka pod tabulku registrační značky (RZ) nebo státní poznávací značky (SPZ) běžných rozměrů. Podložka je vybavena spodní lištou se zajišťovacími zámečky a celou řadou montážních otvorů, díky kterým je její upevnění opravdu univerzální

Plastový roh ochranný 130 x 100 mm - zesílený

Plastový roh ochranný 130 x 100 mm – zesílený od známého předního výrobce MDtools můžete koupit aktuálně na našich stránkách v akci. KPM, Šířka – 130mm,Délka strany – 100mm,Šířka pásu – 65mm,Vyrobeno v EU, zesílená konstrukce.

Plastový roh ochranný 210 x 160 mm - zesílený

Plastový roh ochranný 210 x 160 mm – zesílený od skvělé a známé značky MDtools jednoduše naleznete momentálně na webu v akci! Plastové rožky pro ochrannu rohu a hran při kurtnování nákladu o velikosti 210 x 160 mm z velmi odolného plastu – zesílenýPSC019,Délka – 210mm,Délka – 160mm,Šířka – 150mm,Šířka pásu – 65mm,Vyrobeno v EU, zesílená konstrukce.

Ochranný potah čelní části karosérie

Ochranný potah čelní části karosérie od známé značky Genborx jde pořídit na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Univerzální ochranný potah celé čelní části karosérie osobních automobilů vysoké kvality (vyrobeno v Německu) se používá k ochraně před poškrábáním, před znečištěním a jiným poškozením. Je vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. V oblasti blatníků je další vyjímatelná vrstva čalounění (lze ji i vyprat. Nylonový povrch přední strany potahu se nechá snadno vyčistit a stírat. Nepropouští vodu, oleje, tuky apod. Potah se instaluje jednoduše pomocí poutek. Má výřezy v oblasti osvětlení a chladiče, může se tedy používat i pro práci při běžícím motoru. Velkou variabilitu zajišťují gumové pruženky. Jeho životnost je velmi dlouhá i při stálém využívání.

Ochranná clona za přední sklo auta 145x70cm

Ochranná clona za přední sklo auta 145x70cm od skvělého a známého výrobce MAGG pohodlně dostanete v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Ochranná sluneční clona za přední sklo auta MAGG 120001Rozměry: 145 x 70 cmDodáváno se dvěma přísavkami.Ideální pro letní měsíce – při instalaci za čelní sklo spolehlivě odráží sluneční paprsky a snižuje tím nepříjemné přehřívání interiéru vozidla.

Odvlhčovač interiéru a skel FoggyStop PLUS

Odvlhčovač interiéru a skel FoggyStop PLUS od naší známé značky MDtools získáte v naší online nabídce za akční cenu. Přípravek na odvlhčení interiéru auta, zabraňuje zamlžení a vzniku námrazy na vnitřní straně skla – FoggyStop PLUSOdvlhčovač udržuje vlhkost vzduchu v autě pod rosným bodem, a tak k zamlžení nebo zamrznutí jinovatky nemůže dojít na základě fyzikálních zákonů. Díky tomu zvyšuje bezpečnost jízdy, pohlcuje pachy, omezuje množení bakterií a vzniku plísní v čalounění interiéru. Nepotřebuje baterie ani elektrickou zásuvku.Vydrží pohlcovat vlhkost až 3 roky (během několika minut jej lze snadno regenerovat – vysušit a znovu použít více než 100x).Snadné zjištění stavu odvlhčovače díky kolorimetrickému vlhkoměru (kruh orámovaný červenou linkou). Kruh mění barvu podle stupně zavlhčení obsahu. Zcela suchý přípravek je indikován modrou barvou, která se stoupající vlhkostí přechází v bílou až růžovou. Zcela bílý nebo růžový kruh ukazuje nutnost regenerace. Odstranění absorbované vlhkosti z výrobku je velmi jednoduché (postup je popsán v přiloženém návodu k použití).K přípravku není třeba dokupovat žádné příslušenství (náplně apod.).Technická data:Rozměry: 9 x 5 x 2 cmHmotnost: 180 ± 9 gNáplň v produktu má životnost 3 roky

Motolékárnička dle vyhlášky č. 216/2010 - kortexinový obal

Motolékárnička dle vyhlášky č. 216/2010 – kortexinový obal od skvělého výrobce MAGG můžete nakoupit právě zde za nejnižší cenu! Motolékárnička dle vyhlášky č. 216/2010Nezbytná součást povinné výbavy motorky.Obsah plně odpovídá vyhlášce Ministerstva dopravy České republiky č. 182/2011 Sb., příloze 14:1x obvaz hotový s 1 polštářkem (šířka nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)1x obvaz hotový se 2 polštářky (šířka nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)1x šátek trojcípý z (netkaného) textilu (délka stran nejméně 960 x 1360 x 960 mm)3x náplast s polštářkem 8 x 4 cm (minimální lepivost 2,5 N/cm)1x obinadlo škrticí pryžové 60 x 1250 mm1x rukavice pryžové (latexové) chirurgické, v obaluBaleno v kortexinovém obalu.

Lékárnička - první pomoc

Lékárnička – první pomoc, pro provozovny do 5 osob od předního výrobce MAGG lze získat zrovna dnes za výhodnou cenu. Lékárnička s první pomocí pro ošetření po úrazu v kufříku s držákem MAGG LN1Určena pro autoservisy, dílny a další místa s maximálně 5 pracovníky.Dodáváno v plastovém kufříku uchyceném v držáku na zacvaknutí – lékárnu je možno přimontovat kdekoliv na zeď apod., v případě potřeby je snadno dosažitelná.Obsah:3x Obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)3x Obvaz hotový s 2 polštářky (šíře nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)2x Šátek trojcípý z (netkaného) textilu (délka stran nejméně 960 x 1360 x 960 mm)1x Náplast hladká cívka 2,5cm x 5 m6x Náplast s polštářkem 8 cm x 4 cm1x Obinadlo škrtící pryžové 60 x 1250 mm1x Rouška resuscitační1x Rouška plastová 20 x 20 cm (tloušťka 0,05mm)1x Rukavice pryžové (latexové) chirurgické v obalu1x Nůžky se sklonem v antikorozní úpravě1x Isotermická fólie (nejméně 200 x 140 cm)12x Polštářek s chlorhexidinem 0,2%3x Sterilní náplasťový steh šicí M (na prst)3x Sterilní náplasťový steh šicí H (motýlek)1x Pinzeta 12,5 cm1x Krycí obvaz – komprese 6 cm x 6 cm (5ks)2x Sterilní obinadlový obvaz 10 cm x 5 m2x Sterilní obvaz hotový s kompresí 10 cm x 10 cm1x Čelový teploměr1x Příručka první pomoci1x Obal

Jelenice přírodní 30x45cm

Jelenice přírodní 30x45cm od odblíbeného výrobce MAGG jde nakoupit zrovna dneska opravdu výhodně. Přírodní jeleniceRozměr: 30 x 45 cmUrčena na vysoušení autokarosérií po umytí – po oschnutí nezůstávají na laku stopy vody (kapky).

Autolano polopružné s ocelovými háky

Autolano polopružné s ocelovými háky, tažnost do 3500kg, délka 4,3m od kvalitní značky MAGG máte možnost koupit tady nyní napořád výhodně. Tažné lano na vlečení nepojízdných vozidel, tažná síla 3500 kg, délka 430 cm, s atestem, ostře žlutá barva.Určeno pro tahání a vyprošťování osobních, dodávkových, SUV a podobných vozidel. Snadné upevňování na tažné body pomocí ocelových háků. Polopružná konstrukce snižuje trhání při rozjíždění a vlečení.Atest 8 SD 2373Díky výrazně žluté barvě je mezi vozidly dobře vidět.Vhodné jako součást povinné výbavy vozu.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 3,5 tuny- délka: 4,3 m- zakončení: háky

Autolékárnička dle novelizace k 1.1.2011 - kortexinový obal

Autolékárnička dle novelizace k 1.1.2011 – kortexinový obal od naší známé značky MAGG jednoduše najdete na našich stránkách teď ve výhodné akci. Autolékárnička s obsahem podle novelizace k 1. lednu 2011, v praktickém kortexinovém obalu.Také v souladu s novelou 341/2014.Nezbytná součást povinné výbavy auta! Obsah:- 3x obvaz hotový s 1 polštářkem (šíře nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)- 3x obvaz hotový se 2 polštářky (šíře nejméně 8 cm, savost nejméně 800 g/m2)- 2x šátek trojcípý z (netkaného) textilu (délka stran nejméně 960 x 1360 x 960 mm)- 1x náplast hladká, cívka 2,5 cm x 5 m (minimální lepivost 7N/25 mm)- 6x náplast s polštářkem 8 cm x 4 cm (minimální lepivost 2,5N/cm)- 1x obinadlo škrticí pryžové 60 x 1250 mm- 1x rouška plastová 20 x 20 cm (tloušťka 0,05 mm)- 1x rukavice pryžové (latexové) chirurgické, v obalu- 1x nůžky se sklonem v antikorozní úpravě se zaoblenými hroty, délka nejméně 14 cm- 1x isotermická fólie (rozměr nejméně 200 x 140 cm)

Odvlhčovací polštářek do auta DRY CAR MINI 150 g - SIXTOL

Odvlhčovací polštářek do auta DRY CAR MINI 150 g – SIXTOL od populárního výrobce SIXTOL najdete právě zde napořád výhodně! Polštářek na pohlcování vlhkosti v interiérech, 150 gramů, opakovaně použitelný – SIXTOL DRY CAR MINI SX4041Určeno pro čistá/průhledná okna a suchý interiér. Polštářek pohlcuje nežádoucí vlhkost ze vzduchu, díky čemuž chrání interiér vozu nebo domácnosti, oblečení a další věci před plísněmi, zpomaluje korozi kovu způsobenou vlivem vysoké vlhkosti a zároveň slouží jako vzhledný doplněk.Polštářek DRY CAR MINI obsahuje 150 g vysoušecích kuliček ze Silikagelu, které ze vzduchu pojmou přibližně 50 ml vody a uchovají ji v sobě. Jakmile je dosaženo maximální kapacity polštářku, dojde ke zbarvení modrého indikačního puntíku do růžova a polštářek je potřeba před dalším použitím vysušit. Polštářek lze za pouhých 30 minut snadno vysušit v kuchyňské troubě nastavené maximálně na 70 – 80 °C a poté je opět připraven k použití.Kromě odstranění vlhkosti v autě je polštářek vhodný také do karavanu nebo domácnosti, zejména do skříní s oblečením, kuchyně, dětského pokoje, koupelny, skladovacích prostor a dalších míst, kde dochází k tvorbě nežádoucí vlhkosti. Hlavní výhody:- pohlcuje nežádoucí vlhkost ze vzduchu- pojme přibližně 50 ml vody- lze ho vysušit za pouhých 30 minut a opakovaně použít- je vybaven praktickým poutkem na zavěšení- díky univerzální šedé barvě se polštářek hodí pro muže i pro ženy- žádné napájení- funkční životnost až 2 roky Technické parametry:- rozměry: 10,5 x 16 x 3 cm- hmotnost: 150 g- materiál: vnější povlak z mikrovlákna 80 % polyester a 20 % polyamid, vnitřní povlak z netkané textilie, náplň polštářku z kuliček Silikagelu

Zrcátko sférické kulaté

Zrcátko sférické kulaté, sada 2 ks od spolehlivého výrobce COMPASS snadno seženete v naší online nabídce za výborné peníze! Kulatá panoramatická zrcátka na vnější zpětná zrcátka, průměr 55 mm, sada 2 kusy – COMPASS 05233Speciální druh vypouklých zrcátek pro zmenšení tzv. mrtvého bodu ve vnějších zpětných zrcátkách automobilů, motorek atd.Jednoduchá instalace nalepením.

Přípravek na plnění elektrolytu do autobaterie

Přípravek na plnění elektrolytu do autobaterie, s ventilem – ASTA od značky ASTA snadno najdete na našich stránkách teď ve výhodné akci! Pistolová nálevka na elektrolyt/destilovanou vodu pro autobaterii, s vypouštěcím ventilem – ASTA A-MK239APraktická pomůcka určená pro snadné, rychlé a bezpečné plnění elektrolytu do akumulátorů. Díky speciálně tvarovanému konci se hodí pro malé plnicí otvory, díky průhledné hlavě s ventilem lze regulovat množství.Vybaveno přípojkou „samcem“ pro zasunutí do nádoby, hadice apod.

Plachta na auto hatchback-combi

Plachta na auto hatchback-combi, délka 455-480 cm – Mobile Garage od top značky MDtools jednoduše můžete získat teď za super cenu. Plachta na zakrytí auta „autoplachta“, pro karosérie kombi/hatchback a podobné – Mobile Garage 5-4104-248-3020Kvalitní plachta chránící zaparkované auto před nepřízní počasí. Hlavní výhody:- voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu- odolný vůči slunečnímu UV záření- ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů- ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů- vícesezónní výrobek – uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání- díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.- kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.- široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům- na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců- snadno se instaluje- snadno se skladuje – nezabere příliš místa Technické parametry:- délka: 455-480 centimetrů- výška: 136 centimetrů- obvod: 1256 centimetrů Materiál:- třívrstvá MEMBRÁNA- textilie SPUNBOND

Plachta na auto pick-up a hardtop

Plachta na auto pick-up a hardtop, délka 490-530 cm – Mobile Garage od kvalitního výrobce MDtools jednoduše můžete získat ještě dnes za skvělou cenu. Plachta na zakrytí auta „autoplachta“, pro karosérie pickup, hardtop a podobné – Mobile Garage 5-4128-248-3020Kvalitní plachta chránící zaparkované auto před nepřízní počasí. Hlavní výhody:- voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu- odolný vůči slunečnímu UV záření- ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů- ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů- vícesezónní výrobek – uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání- díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.- kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.- široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům- na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců- snadno se instaluje- snadno se skladuje – nezabere příliš místa Technické parametry:- délka: 490-530 centimetrů- výška: 150-160 centimetrů- šířka: (na kapotě 180) 148 cm Materiál:- třívrstvá MEMBRÁNA- textilie SPUNBOND

Plachta na auto sedan

Plachta na auto sedan, délka 472-500 cm – Mobile Garage od známé značky MDtools jednoduše můžete získat ještě dnes skutečně výhodně! Plachta na zakrytí auta „autoplachta“, pro karosérie sedan a podobné – Mobile Garage 5-4113-248-3020Kvalitní plachta chránící zaparkované auto před nepřízní počasí. Hlavní výhody:- voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu- odolný vůči slunečnímu UV záření- ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů- ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů- vícesezónní výrobek – uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání- díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.- kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.- široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům- na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců- snadno se instaluje- snadno se skladuje – nezabere příliš místa Technické parametry:- délka: 472-500 centimetrů- výška: 136 centimetrů- obvod: 1296 centimetrů Materiál:- třívrstvá MEMBRÁNA- textilie SPUNBOND

Plachta na auto SUV a Off-Road

Plachta na auto SUV a Off-Road, délka 450-510 cm – Mobile Garage od dodavatele zboží MDtools naleznete v naší aktuální nabídce levně! Plachta na zakrytí auta „autoplachta“, pro karosérie typu SUV, terénních vozidel (off-road) a podobné – Mobile Garage 5-4123-248-3020Kvalitní plachta chránící zaparkované auto před nepřízní počasí. Hlavní výhody:- voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu- odolný vůči slunečnímu UV záření- ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů- ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů- vícesezónní výrobek – uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání- díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.- kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.- široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům- na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců- snadno se instaluje- snadno se skladuje – nezabere příliš místa Technické parametry:- délka: 450-510 centimetrů- výška: 160 centimetrů- obvod: 1316 centimetrů Materiál:- třívrstvá MEMBRÁNA- textilie SPUNBOND

Plachta na auto coupé

Plachta na auto coupé, délka 440-480 cm – Mobile Garage od našeho výrobce MDtools je k dispozici aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Plachta na zakrytí auta „autoplachta“, pro karosérie typu kupé a podobné – Mobile Garage 5-4143-248-3020Kvalitní plachta chránící zaparkované auto před nepřízní počasí. Hlavní výhody:- voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu- odolný vůči slunečnímu UV záření- ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů- ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů- vícesezónní výrobek – uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání- díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.- kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.- široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům- na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců- snadno se instaluje- snadno se skladuje – nezabere příliš místa Technické parametry:- délka: 440-480 centimetrů- výška: 125 centimetrů- obvod: 1206 centimetrů Materiál:- třívrstvá MEMBRÁNA- textilie SPUNBOND

Autolékárnička

Autolékárnička, expirace 4 roky, textilní brašna – COMPASS originál od značky COMPASS snadno můžete najít zde nyní skutečně levně! Autolékárnička s obsahem dle vyhlášek 216/2010 a 182/2011 sb. Ministerstva dopravy ČR, v textilním obalu – COMPASS 91520Vhodná pro osobní auto. Nezbytná součást povinné výbavy!Expirace: 4 roky od data výroby (uvedeno na obalu) Upozornění: před cestou do zahraničí doporučujeme zkontrolovat datum expirace. Chybějící nebo prošlé datum expirace je pokutováno!

Balónek na doplňování destilované vody do autobaterie - BGS 1822-1E

Balónek na doplňování destilované vody do autobaterie – BGS 1822-1E od společnosti s předním postavením na trhu BGS technic získáte tady nyní levně. Balónek na doplňování destilované vody do autobaterieObsah 1,5 dcl. Materiál guma, plast.

Škrabka se smetáčkem a polstrovanou rukojetí

Škrabka se smetáčkem a polstrovanou rukojetí, délka 600 mm od našeho výrobce MDtools snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Škrabka na led se smetákem na ometání sněhu z auta, extra délka 60 cm, měkká rukojeť – AUTOMAX PB-32302Velmi praktický a dlouhý nástroj určený pro očistu auta od napadaného sněhu a námrazy na oknech. Škrabka má standardní rovnou lištu, na druhé straně jsou zuby pro odstranění větší vrstvy přimrzlého sněhu apod.Měkká pěnová rukojeť umožňuje pohodlné uchopení, a navíc nestudí do ruky ani při velkých mrazech.Kartáč na druhé straně lze použít k ometení sněhu, listí a dalších nečistot. Pro pohodlnější ovládání má své vlastní madlo.Díky délce 60 cm lze nástroj použít i pro větší vozidla jako jsou SUV, off-roady, dodávky apod. Technické parametry:- celková délka: 600 mm- materiál: plast, hliník

Klíny pod kola - špalky

Klíny pod kola – špalky, žebrované, tvzený plast, sada 2 ks od skvělé značky GEKO máte možnost pořídit v aktuální nabídce opravdu levně! Zakládací klíny pod kola „špalky“, žebrovaný protiskluzový povrch, s madly pro manipulaci, sada 2 kusy – GEKO G71211Bezpečnostní klíny určené pro založení pod kola, tzv. zašpalkování, osobních i nákladních aut, autobusů, přívěsů, návěsů, obytných aut a dalších vozidel. Chrání proti nechtěnému náhodnému pohybu vozu např. při dlouhodobějším odstavení (selhání ruční brzdy), opravách apod.Protiskluzový žebrovaný povrch zabraňuje klouzání klínů po špatně přilnavých površích.Vyrobeno z tvrzeného, vysoce kvalitního plastu: odolné vůči povětrnostním podmínkám, lehčí než standardní ocelové klíny. Příklady využití:- zajištění déle odstaveného auta- zajištění vozidla zaparkovaného v prudkém svahu- zajištění samostatně zaparkovaného návěsu či přívěsu- zajištění obytného vozidla při zaparkování v kempu- zajištění auta při výměně kola – „špalkujeme“ vždy kolo do kříže (např. při opravě pravého předního se klíny zakládají pod levé zadní)!

Nožní pumpa s manometrem

Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry – HOTECHE od dodavatele kvalitních produktů Hoteche seženete v aktuální nabídce v akci! Hustilka – pumpička na dofukování kol, míčů atd., nožní pohon, ručičkový manometr, se sadou husticích adaptérů – Hoteche HT770101Kompaktní a jednoduchá pumpa pro huštění pneumatik na autě, motorce či jízdním kole, pro nafukování bazénů, matrací, balónů apod. Díky pedálu není třeba se při práci ohýbat, hadice je vybavena standardní koncovkou s pojistkou na autoventilek. Tlak lze sledovat na přehledném manometru.Malé rozměry umožňují snadné skladování (např. v kufru auta jako součást nouzové výbavy).V balení jsou dodávány adaptéry pro huštění míčů (jehlový), matrací atd.

Nožní pumpa s manometrem

Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry, zesílená konstrukce – HOTECHE od této skvělé značky Hoteche pohodlně pořídíte v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Hustilka – pumpička na dofukování kol, míčů atd., nožní pohon, ručičkový manometr, integrovaný zámek, se sadou husticích adaptérů – Hoteche HT770201Kompaktní a bytelná pumpa pro huštění pneumatik na autě, motorce či jízdním kole, pro nafukování bazénů, matrací, balónů apod. Díky pedálu není třeba se při práci ohýbat, hadice je vybavena standardní koncovkou s pojistkou na autoventilek. Tlak lze sledovat na přehledném manometru.Zesílená konstrukce odolá i náročnějšímu nasazení, pedál lze v sešlápnuté poloze zajistit integrovanou pojistkou. Malé rozměry umožňují snadné skladování (např. v kufru auta jako součást nouzové výbavy).V balení jsou dodávány adaptéry pro huštění míčů (jehlový), matrací atd.

Tažné lano 2 tuny pružné

Tažné lano 2 tuny pružné, délka 1,5-4 m, s háky – HOTECHE od top výrobce Hoteche jde pořídit online výhodně! Autolano na vlečení a vyprošťování vozidel, tažná síla 2000 kg, pružné – délka 150-400 cm, v průhledné tašce – Hoteche HT670002Tažné lano určené pro auta do hmotnosti 2 tuny (osobní, menší dodávky apod.). Snadno se upevňuje pomocí háků s bezpečnostními pojistkami, které zabraňují nechtěnému uvolnění. Pružná konstrukce umožňuje plynulé rozjíždění a tažení (podstatně snížené trhnutí), čímž snižuje namáhání tažných míst a dalších částí karosérie. Uprostřed je červený výstražný praporek.Dodáváno v praktické brašně na zip – snadné uložení do kufru auta.Vhodné jako součást povinné výbavy.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 2 tuny- délka: 1,5-4 metry- zakončení: háky

Tažné lano 2

Tažné lano 2,5 tuny, délka 3,5 m, s háky, ocelové – HOTECHE od našeho předního výrobce Hoteche najdete zrovna skutečně levně. Autolano na vlečení a vyprošťování vozidel, tažná síla 2500 kg, délka 350 cm, oranžová barva – Hoteche HT670001Ocelové tažné lano určené pro auta do hmotnosti 2,5 tuny (osobní, menší dodávky apod.). Snadno se upevňuje pomocí háků s bezpečnostními pojistkami, které zabraňují nechtěnému uvolnění.Vybaveno plastovým ochranným potahem v oranžové barvě, díky kterému je mezi auty dobře viditelné.Vhodné jako součást povinné výbavy.Upozornění: smí se používat pouze k vlečení vozidel, která nemají poškozené brzdy! Technické parametry:- tažná síla: 2,5 tuny- mez pevnosti: 5 tun- délka: 3,5 metru- zakončení: háky

Přístroj pro měření tloušťky laku CM8806FN

Přístroj pro měření tloušťky laku CM8806FN od známé společnosti Genborx máte možnost získat na našich stránkách teď právě za rozumné peníze! Digitální elektronický přístroj pro měření tloušťky autolaku, resp. celkové tloušťky nemagnetických vrstev na všech magnetických kovových materiálech a pro měření všech nemagnetických vrstev na neželezných kovech. Uplatní se i pro odhalení skrytých oprav karosérií apod. Přístroj je vybaven vestavěnou měřící hlavou. Profesionální, přesný přístroj na měření tloušťky laku na principu vířivého proudu, resp. tloušťky všech nemagnetických vrstev (laku, tmelu, zinku na oceli, plastu, smaltu, keramiky, gumy atd.) na všech magnetických kovových materiálech (železo, ocel, nikl, chrom atd.) a všech nemagnetických (neželezných) kovech (hliník, měd, mosaz, zinek, nemagnetické oceli atd.)automaticky indikuje základní materiál a následně zvolí příslušnou metodu měření,2 měřicí režimy – měří kontinuálně (průběžně) nebo jednorázově,současná indikace 5 čtení na displeji: aktuální měření, průměrné čtení, max.čtení, min.čtení a standardní odchylka,paměť pro uložení 20 dat,velký displej TFT 160 x 128 LCD,kalibrace: nulování, 2 destičky (Fe a NFe) a sada kalibračních plastových destiček (50 µ / 101 µ / 246 µ / 505 µ / 994 µ),indikace vybití baterie,automatické vypnutí přístroje po době 90 s bez operací,vysoká kvalita, provozní spolehlivost a přesnost, dlouhá životnost.Parametry:měřicí rozsah 0 – 1250 µmpřesnost +/- (3 % + 2 µm)rozlišení 0,1 µmnapájení 2 baterie 1,5 V AAA (nejsou součástí dodávky) pracovní podmínky 0 °C až 50°Crozměry 119 x 52 x 28 mmhmotnost 65 g bez baterii

Prachovka pro čištění interiéru auta

Prachovka pro čištění interiéru auta, extra délka 50 cm, mikrovlákno od přední značky APA jednoduše získáte bezpečně online se slevou! Mikrovláknová prachovka s rukojetí, extra délka 500 mm, pratelná – APA 19015Velmi praktická a kvalitní prachovka (hadřík), určená pro čištění interiérových částí vozidel. Jedna strana je rovná, na druhé jsou měkké štětiny pro dokonalé odstranění prachu a dalších nečistot. Díky velmi dlouhé konstrukci s velkou pracovní částí a rukojetí se s ní velmi snadno a rychle pracuje – na jedno až dvě setření očistí celou palubní desku.Pracovní část lze svléknout a vyprat. Technické parametry:- celková délka: cca 50 cm- délka pracovní části: cca 30 cm- materiál: mikrovlákno

Ultrazvukový odpuzovač kun z motorového prostoru Stop a Go

Ultrazvukový odpuzovač kun z motorového prostoru Stop a Go, bateriový 3V od spolehlivé značky Norbert Schaub k dostání aktuálně extra se slevou. Vysoce účinný ultrazvukový přístroj s piezo-kalotovým reproduktorem s úhlem vyzařování 160° – Norbert Schaub STOP & GOPoužívá se jako ochrana proti kunám, které často působí značné škody na vozidlech v garážích, v dílnách, na parkovištích, odstavných plochách atd. Zvláště nebezpečné a na opravu nákladné jsou kunami rozkousané vodiče elektroinstalace, brzdové hadičky, hadice chlazení/topení, manžety, klínové řemeny a další součásti automobilů. Použití nezávisle napájeného přístroje 2 bateriemi je univerzální jak v automobilu, tak i v domě, na půdě, v přístřešku pro auto, na parkovišti, na odstavné ploše prodejny automobilů, v autobazaru, ve stodole, v zahradní kůlně, ve stáji apod. Přístroj vyzařuje ultrazvukové vlny v rozsahu, který odpovídá tomu, jaký vydávají určitá zvířata ve strachu jako akutní varovný projev, což kuně signalizuje nejvyšší nebezpečí. Aby si na takový ultrazvuk nezvykla, dochází automaticky ke změně průběhu akustického signálu (frekvenční modulace). Funkčnost přístroje signalizuje kontrolka. Jestliže svítí nebo bliká, je garantována jeho plná funkce. Ultrazvuk produkovaný přístrojem není z větší části lidským uchem zachytitelný. Občas může být nějaký zvuk slyšitelný, jindy opět žádný. Aplikace:Do přístroje se instalují 2 baterie 1,5 V. Doporučují se baterie 2×1,5 Mignon AA alkali-mangan, které zajišťují spolehlivou a bezúdržbovou funkci přístroje po dobu cca 12 měsíců. Přístroj se umístí do prostoru, který je třeba chránit proti útoku kuny.Účinnost tohoto ultrazvukového přístroje, vyvinutého společností Norbert Schaub GmbH (leader na německém trhu), je vysoká a mnohonásobně v praxi ověřená. Přístroj kuny nezabijí, ale odpuzuje je a chrání tak požadovanou oblast před jejich útoky. Parametry:- provozní napětí: stejnosměrné 3 V- nabíjení: 2 baterie 1,5 V Mignon AA (Alkali-Mangan)- frekvence: 23 kHz ± 2 kHz- intenzita zvuku: cca 85 dB- množství: 1ks přístroj / blistr

Ultrazvukový odpuzovač kun z motorového prostoru Stop a Go

Ultrazvukový odpuzovač kun z motorového prostoru Stop a Go, elektrický 12V od značky se skvělou pověstí Norbert Schaub naleznete právě za příznivou cenu. Vysoce účinný ultrazvukový přístroj supertenkého provedení s piezo-kalotovým reproduktorem s úhlem vyzařování 160° – Norbert Schaub STOP & GOPoužívá se jako ochrana proti kunám, které často působí značné škody na vozidlech v garážích, v dílnách, na parkovištích, odstavných plochách atd. Zvláště nebezpečné a na opravu nákladné jsou kunami rozkousané vodiče elektroinstalace, brzdové hadičky, hadice chlazení/topení, manžety, klínové řemeny a další součásti automobilů.Přístroj vyzařuje ultrazvukové vlny v rozsahu, který odpovídá tomu, jaký vydávají určitá zvířata ve strachu jako akutní varovný projev, což kuně signalizuje nejvyšší nebezpečí. Aby si na takový ultrazvuk nezvykla, dochází automaticky ke změně průběhu akustického signálu (frekvenční modulace). Funkčnost přístroje signalizuje kontrolka. Jestliže svítí nebo bliká, je garantována jeho plná funkce. Ultrazvuk produkovaný přístrojem není z větší části lidským uchem zachytitelný. Občas může být nějaký zvuk slyšitelný, jindy opět žádný. Přístroj, který je odolný proti nárazům a chráněný proti stříkající vodě, se dodává s pojistkou a upevňovacím materiálem. Aplikace:Provozní napětí 12 V = předurčuje použití přístroje zejména pro ochranu jednotlivých motorových vozidel. Instalace je velmi snadná a rychlá. Účinnost tohoto ultrazvukového přístroje, vyvinutého společností Norbert Schaub GmbH (leader na německém trhu), je vysoká a mnohonásobně v praxi ověřená. Přístroj kuny nezabijí, ale odpuzuje je a chrání tak motorové vozidlo před jejich útoky. Parametry:- provozní napětí: stejnosměrné 12 V- odběr proudu: cca 20 mA- frekvence: 17-32 kHz- výkon: 0,25 W- intenzita zvuku: cca 85 dB- množství: 1 ks přístroj / blistr

Sada visaček na klíče

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, zelená od značky s tradicí a dobrou pověstí EICHNER je k sehnání aktuálně za výprodejovou cenu! Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, zelená barva.dodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mm

Sada visaček na klíče

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, žlutá od kvalitního výrobce EICHNER lze nakoupit momentálně na webu za výborné peníze. Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, žlutá barvadodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300 vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mm

Klíčenky - visačky na klíče s poutkem

Klíčenky – visačky na klíče s poutkem, plast, různé barvy, balení 1000 ks od této skvělé značky EICHNER můžete dostat tady a teď za extra cenu. Plastové visačky na klíče s průvlečným poutkem, v roli 1000 kusů.- tenký (0,2 mm) plastový pásek (HDPE odolný proti přetržení) o rozměru 160 x 12,7 mm se 2 otvory na koncích a s jedním větším otvorem s protažením, průvlekem přes tento větší otvor a kroužek klíče se získá jednoduchá, levná, ale velmi pevná visačka na klíče s jednorázovým použitím- dodáváno v rolích, etikety jsou jednotlivě perforované- visačky lze oboustranně popsat propisovačkou nebo fixem, je možné je využít i pro označování náhradních dílů- vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem- k dispozici různé barvy: vyberte si, kterou chcete!

Sada visaček na klíče

Sada visaček na klíče, zpětné zrcátko a štítků na doklady, červená originál od značky EICHNER máte možnost najít zrovna za super peníze. Sada visaček na klíče / vnitřní zpětné zrcátko a štítků na kopii dokladu pro zákazníka a na zakázkové desky v balení 300 ks, červená barvadodává jako arch v baleních po 300 kusech, a to v 6 barvách sada má podobu perforovaného archu o rozměru 112 x 147 mm, kdy jednotlivé díly jsou od sebe snadno oddělitelné visačka s číslem a průvlečným poutkem na klíče 20 x 147 mm závěsná visačka s číslem k pověšení na vnitřní zpětné zrcátko 90 x 119 mm štítek na doklad, na který si zákazník vyzvedne opravené vozidlo 28 x 90 mm (s údaji o termínu, telefonním spojení a s příslušným jménem) kulatý štítek s číslem pro zakázkové desky (O 30 mm) číslo na všech uvedených částech sady / archu je stále stejné, takže všechny příslušné komponenty spojené se zakázkou jsou označené stejným konkrétním číslem k dispozici jsou čísla 1 – 300 vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměry archu 112 x 147 mm