Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast – ASTA

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast - ASTA od známé kvalitní značky ASTA získáte na našich... více informací »
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže
Značka: ASTA
113 Kč
Ověřit dostupnost
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast - ASTA od známé kvalitní značky ASTA získáte na našich...

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast – ASTA od známé kvalitní značky ASTA získáte na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou u benzínových vozidel, plastový – ASTA A-1PFPModerní vozidla jsou často vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který má tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na benzín. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, nebo doplnit PHM z kanystru. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola, tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- pro benzínové, případně i naftové vozy (viz níže)- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- průměr: 20 mm- délka: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Adaptér pro benzínové vozy lze využít i pro naftové nádrže, ale nikoliv obráceně (naftový adaptér má – stejně jako tankovací pistole – větší průměr, než benzínový).

Tento kvalitní produkt Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast - ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA jednoduše pořídíte u nás teď skutečně výhodně! Akční cena již od 113 Kč.