Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím

Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od známého předního výrobce GEKO jednoduše získáte... více informací »
Svářečka plastů ruční
Značka: GEKO
1 563 Kč1 736 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od známého předního výrobce GEKO jednoduše získáte...

Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od známého předního výrobce GEKO jednoduše získáte zde teď právě trvale výhodně! Horkovzdušná pájka – přístroj na svařování plastů, výkon 1080 W, se sadou nástavců – trysek a příslušenství – GEKO G81036Svářečka plastů a umělých hmot, ideální např. na opravu nárazníků, kapotáže motocyklů a podobných karosářských dílů a další autoservisní práce. Vhodné také pro spojování instalatérských trubek a jiných plastových profilů, odlepování samolepek, sušení povrchů, opalování starých laků a nátěrů, oprava plachet apod., Díky 9stupňové regulaci výkonu v rozsahu 20 – 550 °C je možné nástroj nastavit přesně podle aktuálních pracovních podmínek.Dodáváno se dvěma horkovzdušnými tryskami a příslušenstvím (šroubovák, náhradní uhlíky, váleček). Technické parametry:Napájecí napětí: 230 V ~ 50/60 HzVýkon: 1080 WTeplota: 20 °C – 550 °CPrůtok vzduchu: 10 m3/hHladina hluku: 65 dBRozměry: 130 x 350 mmPrůměr rukojeti: 65 mmDélka přívodního kabelu: 1,75 m

Tento akční a ve slevě kousek Svářečka plastů ruční, horkovzdušná, s nástavci a příslušenstvím od společnosti s předním postavením na trhu GEKO jednoduše můžete sehnat právě nyní se slevou. Výhodně za cenu 1 563 Kč.